Қуатбай Ербол Қуатбайұлы

Қуатбай Ербол Қуатбайұлы – Техника ғылымдарының магистрі, «6D070900-Металлургия» мамандығы бойынша ҚМИУ докторанты, «Металлургия және материалтану»кафедрасының оқытушысы.

Білімі

2007 жылы Ақтөбе мемлекеттік университетін бітірген. К. Жұбанова инженерлік-техникалық факультеттің «қара және түсті металдар металлургиясы» мамандығы бойынша «инженер-металлург»біліктілігі берілді.

2012-2014 жылдары Қазақ ұлттық техникалық университетінде білім алды.Қ. И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университетінде магистратура және «Металлургия»мамандығы бойынша техника ғылымдарының магистрі академиялық дәрежесін алды.

2018 жылы «6D070900-Металлургия» мамандығы бойынша Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің докторантурасына түсті.

Еңбек жолы

2007 жылы өзінің еңбек жолын химия-металлургия институтының «Металлургия болаты» зертханасының инженері болып бастады. Ж. Әбішева.

2008-2010 жылдары «Қазхром» ТҰК » АҚ филиалы – Ақтөбе ферроқорытпа зауытында ферроқорытпа балқытушысы.

2010-2018 Ж.Ж. «Металлургия және тау-кен ісі» кафедрасының оқытушысы. Жұбанов Көшесі.

2017-2018 ж. ж. техникалық факультет деканының ғылыми-зерттеу жұмысы және өндіріспен байланыс жөніндегі орынбасары.

2018 жылдан бастап қазіргі уақытқа дейін Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің «Металлургия және материалтану» кафедрасының оқытушысы.

Ғылыми-зерттеу қызметі

Ғылыми-педагогикалық өтілі-13 жыл. Негізгі ғылыми бағыты-жоғары көміртекті феррохром өндіруге арналған шихта материалдарын физикалық-химиялық зерттеу және жоғары көміртекті феррохромды жоғары көмірді қолдана отырып балқыту технологиясын әзірлеу. Осы тақырып бойынша Ресей мен Қазақстанда халықаралық конференцияларда баяндамалар жасалып, 10-нан астам мақала жарияланды.