Университет активизирует работу по привлечению иностранных студентов.|The University is stepping up its efforts to attract foreign students.|Университет шетелдік студенттерді тарту бойынша жұмысты жандандырды.

[kk]

Білім және ғылым министрлігінің тапсырмаларын орындау аясында университет шетелдік студенттерді тарту бойынша жұмысты жандандырды. Осы мақсатта 8 қазанда біздің университеттің профессор, техника ғылымдарының докторы Үмбетов Өмірбек Үмбетұлы бастаған делегациясы Өзбекстан Республикасына аттанды.
Университет өкілдері Заравшан, Тамды, Үшқұдық, Келмек қалаларында мектеп түлектерімен, ата-аналар қауымдастығымен және мектеп педагогтарымен кездесулер өткізді. Кездесулер барысында біздің университеттің жетістіктері туралы түсіндіру жұмыстары жүргізілді. Университетте оқу үдерісін ұйымдастыру үшін қажетті жағдайлар жасалған, әлеуметтік-тұрмыстық жағдайлар жақсартылған, студенттердің жеке тұлғасын дамыту бойынша іс-шаралар жүргізіледі.
Біздің университетте оқу көптеген шетелдік азаматтар үшін тартымды. Бүгінгі таңда біздің университетте 150-ден астам шетелдік студент оқиды, биыл Өзбекстан мектептерінің 60-тан астам түлегі студент атанды.
Бұл бағыттағы жұмыс жалғасатын болады.

[/kk] [en]

As part of the execution of the instructions of the Ministry of Education and Science, the university is stepping up work to attract foreign students. For this purpose, on October 8, a delegation of our university headed by Professor Umirbek Umbetov, Doctor of Technical Sciences, left for the Republic of Uzbekistan.
Representatives of the university held meetings in the cities of Zaravshan, Tamdy, Ushkuduk, Kelmek with graduates, the parent community and school teachers. During the meetings, explanatory work was carried out on the advantages and achievements of our university. The university has created the necessary conditions for the organization of the educational process, social and living conditions have been improved, and measures are being taken to develop the personality of students.
Studying at our university is attractive for many foreign citizens. To date, more than 150 foreign students study at our university, this year more than 60 graduates of schools in Uzbekistan have become students.
Work in this direction will continue.

[/en] [ru]

В рамках исполнения поручений Министерства образования и науки университет активизирует работу по привлечению иностранных студентов. С этой целью 8 октября делегация нашего университета по главе с профессором, доктором технических наук Умбетовым Умирбеком Умбетовичем выехали в Республику Узбекистан.
Представители университета провели встречи в городах Заравшан, Тамды, Ушкудук, Келмек с выпускниками, родительской общественностью и педагогами школ. В ходе встреч проведена разъяснительная работа о преимуществах и достижениях нашего университета. В университете созданы необходимые условия для организации учебного процесса, улучшены социально-бытовые условия, проводятся мероприятия по развитию личности студентов.
Учеба в нашем университете является привлекательной для многих иностранных граждан. На сегодняшний день в нашем университете учатся свыше 150 иностранных студентов, в нынешнем году студентами стали более 60 выпускников школ Узбекистана.
Работа в данном направлении будет продолжена.

[/ru]