ПОЗДРАВЛЯЕМ С ДОСТОЙНОЙ НАГРАДОЙ!!!|CONGRATULATIONS ON A WORTHY AWARD!!!|УНИВЕРСИТЕТ ОҚЫТУШЫСЫН ЕҢСЕЛІ ЖЕҢІСІМЕН ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!

19 мая в городе Нур-Султан прошел республиканский конкурс «ҚАЗАҚСТАННЫҢ ЕҢБЕК СІҢІРГЕН ҚЫЗМЕТКЕРІ», организованный Национальным инновационным центром «Bilim-orkeniet». Старший преподаватель кафедры «Общеобразовательные дисциплины» Шаяхметова Гульмира Аубакировна, принявшая участие в республиканском конкурсе, награждена Почетным знаком «Қазақстан РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЕҢБЕК СІҢІРГЕН ҚЫЗМЕТКЕРІ» и дипломом I степени. Шаяхметова Гульмира Аубакировну с победой.

[/ru] [en]

On May 19, the republican contest «ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЕҢБЕК СІҢІРГЕН ҚЫЗМЕТКЕРІ» was held in Nur-Sultan, organized by the National Innovation Center «Bilim-orkeniet». Shayakhmetova Gulmira Aubakirovna, a senior teacher of the department of general education disciplines, who took part in the Republican competition, was awarded the badge of honor «Қазақстан РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЕҢБЕК СІҢІРГЕН ҚЫЗМЕТКЕРІ» and a diploma of the first degree. Congratulations to Shayakhmetova Gulmira Aubakirovna on her victory.

[/en] [kk]

Мамыр айының 19 жұлдызында Нұр-Сұлтан қаласы, «Bilim-orkeniet «ұлттық инновациялық орталығының ұйымдастыруымен «ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЕҢБЕК СІҢІРГЕН ҚЫЗМЕТКЕРІ» атты республикалық байқау өтті.Теміртау өңірінен республикалық байқауға қатысқан кафедра аға оқытушы Шаяхметова Гульмира Аубакировна «ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЕҢБЕК СІҢІРГЕН ҚЫЗМЕТКЕРІ» атты төс белгісі куәлік пен I дәрежелі диплом табыс етілді. Қызмет жолыңыздағы аға оқытушы Шаяхметова Гульмира Аубакировнаны жеңісімен құттықтаймыз.

[/kk]

Просмотров: 1  472