СОСТОЯЛСЯ СЛЕТ РАБОТНИКОВ В СФЕРЕ ГОСУДАРСТВЕННОЙ МОЛОДЕЖНОЙ ПОЛИТИКИ!|A MEETING OF EMPLOYEES IN THE FIELD OF STATE YOUTH POLICY TOOK PLACE!|МЕМЛЕКЕТТІК ЖАСТАР САЯСАТЫ САЛАСЫНДАҒЫ ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРДІҢ СЛЕТІ ӨТТІ!

[kk]

9 қыркүйекте Теміртау қаласында Шығыс-1 демалыс аймағының базасында мемлекеттік жастар саясаты саласындағы қызметкерлердің слеті өтті.

Слет «Aманат» партиясының «Жастар Рухы» жастар қанатының Қарағанды облыстық филиалымен бірлесе ұйымдастырылды. Оған қалалар мен аудандардың ЖРО жастармен жұмыс жөніндегі инспекторлары, ЖОО ЖІК басшылары мен өкілдері, үкіметтік емес жастар ұйымдарының өкілдері «Көбелек балалар»  қайырымдылық қорының жетекшісі Аллабергенов Сұлтан Мұратұлы мен қоғам қайраткері Байрамов Камиль Вагипович қатысты.

Бұл слет МЖС іске асырудың қолданыстағы әдістерін жетілдіру, жаңа және инновациялық тәсілдерді іздеу, қызметкерлердің кәсіби біліктілігі мен құзыреттілігін арттыру мақсатында өтті. Слет жұмысы аясында шешендік өнер бойынша шеберлік сыныптары, жеке және көшбасшылық қасиеттерді дамыту бойынша семинар-тренингтер, жастармен жұмыс жасауда шығармашылық тәсілді қалыптастыруға бағытталған түрлі диалог алаңдары ұйымдастырылды.

Осы іс-шараға белсенді қатысқан Қарағанды индустриялық университет стденттері Джумабай Динара мен Турекул Венераға куәлік табыс етілді.

[/kk]

9 сентября в г. Темиртау на базе зоны отдыха Восток-1 состоялся слет работников в сфере государственной молодежной политики. Слет организован совместно с Карагандинским областным филиалом молодежного крыла «Жастар Рухы» и партии «Aманат».

Участие приняли инспектора по работе с молодежью МРЦ городов и районов, руководители и представители КДМ вузов, представители молодежных неправительственных организаций. Спикерами выступили, Руководитель благотворительного фонда «Көбелек балалар»  Аллабергенов Султан Муратович  и Общественный деятель Байрамов Камиль Вагипович.

Данный слет прошел с целью совершенствования существующих методов реализации ГМП, поиска новых и инновационных подходов, повышения профессиональной квалификации и компетенции сотрудников.

В рамках работы слета были организованы мастер-классы по ораторскому мастерству, семинары-тренинги по развитию личностных и лидерских качеств, различные диалоговые площадки, направленные на формирование творческого подхода в работе с молодыми людьми. Студенты Карагандинского индустриального университета Джумабай Динара и Турекулу Венера, принявшие активное участие в этом слете, получили сертификаты.

[/ru]

[en]

On september 9 a meeting of employees in the field of state youth policy was held in Temirtau on the basis of the recreation area «Vostok-1». The rally was organized jointly with the Karaganda regional branch of the youth wing «Zhastar Rukhy» and the party «Amanat».

Inspectors for work with youth of IDC cities and districts, heads and representatives of KDM universities, representatives of youth non-governmental organizations took part. The speakers were Sultan Muratovich Allabergenov, Head of the «Kóbelek balalar» charitable foundation and Kamil Vagipovich Bayramov, a public figure.

This meeting was held in order to improve the existing methods of implementing GMP, search for new and innovative approaches, improve the professional qualifications and competence of employees.

Within the framework of the meeting, master classes in public speaking, training seminars on the development of personal and leadership qualities, various dialogue platforms aimed at forming a creative approach to working with young people were organized. Students of Karaganda industrial university Jumabai Dinara and Turekulu Venera, who took an active part in this rally, received certificates.

[/en]