«МЕТАЛЛУРГИЯДАҒЫ ИННОВАЦИЯЛЫҚ ТЕХНОЛОГИЯЛАР» АТТЫ ШАҒЫН КОНФЕРЕНЦИЯ ӨТТІ

Металлургия және машина жасау факультетінің әдістемелік апталығын өткізу аясында 24 наурызда «Металлургия және материалтану» кафедрасында «Металлургиядағы инновациялық технологиялар» атты шағын конференция өтті. Аталған шара қатысушыларға оқу процесінде және практикада инновациялық технологияларды қолдану әдістерін көрсету мақсатында ұйымдастырылды. Қатысушылар «Қара және түсті металдар металлургиясы» білім беру бағдарламасы бойынша докторанттар мен магистранттар болды.

Шара екі бөлімнен тұрды, онда қатысушылар инновациялық технологияларды қолдануда ақпарат пен практикалық дағдыларды ала алды. Бірінші секцияда металлургия саласындағы сарапшылардың дәрістері ұсынылып, олар осы салада қолданылатын жаңа инновациялық әдістер мен технологиялар туралы айтты. Қатысушылар сұрақтар қойып, сарапшылардан жауап ала алады.

Екінші бөлім инновациялық технологияларды көрсетуге арналды. Қатысушылар заманауи жабдықтардың қалай жұмыс істейтінін  және  тәжірибелі тәлімгерлерден кері байланыс алатын практикалық сабақтарға қатысты. Конференцияға қатысушылар өз жұмысында және оқу үдерісінде қолданатын құнды тәжірибе мен білім алды. Қатысушылар өз салаларында тәжірибе алмасып, жаңа байланыстар орнатты. Жалпы, «Металлургиядағы инновациялық технологиялар» конференциясы табысты әрі танымды болды деп айтуға болады. Сондай-ақ, инновациялық технологиялар металлургияда маңызды рөл атқаратынын және оларды қолдану осы саладағы жұмыс нәтижелерін жақсартуға көмектесетінін растады.