Айкенбаева Назира Жомартона

Айкенбаева Назира Жомартовна – Металлургия магистрі,«Металлургия және материалтану» кафедрасының оқытушысы.

Білімі

2012 жылы Қарағанды мемлекеттік техникалық университетін бітірді.Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті «Материалтану және жаңа материалдар технологиясы» мамандығы бойынша «Бакалавриат» біліктілігін алды.

2016-2018 жылдары Қарағанды мемлекеттік техникалық университетінде магистратурада  оқыды. «Металлургия» – академиялық дәрежесі.

Еңбек жолы

2012-2015 жылдары еңбек жолын ЖШС«Қарағандырезинотехника» өндірісінде  –өндірістік мастер қызметін атқарды.

2016-2017жылдары Қарағанды мемлекеттік техникалық университетінің «Құрылыс»  кафедрасының инженері.

2018 жылдан қазіргі уақытқа дейін Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің «Металлургия және материалтану» кафедрасының оқытушысы.

Ғылыми-зерттеу жұмыстары

Ғылыми-педагогикалық өтілі 6 жыл. 10-нан астам ғылыми мақалалардың авторы.

Марапаттар мен алғыс

Оқытылатын пәндер

Кристаллография және кристалдық ақаулар – Қаз., орыс.

Металдарды жылумен өңдеу – Қаз.

Конструкциялық материалдар мен термиялық өңдеу – Қаз.

Материалтану және металлургия – Қаз.

Механикалық қасиеттері және оларды анықтау әдістері – Орыс.

Физикалық қасиеттері және оларды анықтау әдістері – Орыс.

Кристаллография – Қаз.