Айтенов Нұрбек Болатұлы

Айтенов Нұрбек Болатұлы – Экология магистрі, «6D070900 – Металлургия» мамандығы бойынша ҚММУ докторанты, «Металлургия және материалтану» кафедрасының оқытушысы.

Білімі

2005 жылы Қарағанды мемлекеттік университетін бітірді. Е. Букетова «Биология және география» мамандығы бойынша «Табиғат экологиясы» мамандығы бойынша «Бакалавриат-эколог» біліктілігін алды.

2007-2009 жылдары Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінде магистратурада  оқыды. «Эколог» – академиялық дәрежесі.

2014-2017 жылдары Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті, 5В070900 «Металлургия» мамандығы бойынша техник және технолог бакалавры

2018 жылы Қарағанды мемлекеттік индустриалды университетінің «6D070900 – Металлургия» мамандығы бойынша докторлық бағдарламаға түсті.

Еңбек жолы

2005-2007 жылдары еңбек жолын Қарағанды мемлекеттік техникалық университетінің «Құю өндірісі машиналары мен қонструкциялық материалдар» кафедрасында лаборант болып бастады.

2010-2008 жылдары Қарағанды мемлекеттік техникалық университетінің «Металлургия, материалтану және нанотехнология»  кафедрасының ассистенті

2008-2009 жылдары Қарағанды мемлекеттік техникалық университетінің «Металлургия, материалтану және нанотехнологиялар»  кафедрасының оқытушысы

2010-2018 жылдар Қарағанды мемлекеттік техникалық университетінің нанотехнология және металлургия кафедрасының аға оқытушысы

2018 жылдан қазіргі уақытқа дейін Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің «Металлургия және материалтану» кафедрасының оқытушысы.

Ғылыми-зерттеу жұмыстары

Ғылыми-педагогикалық өтілі 13 жыл. 30-дан астам ғылыми мақалалардың авторы (оның ішінде 12 оқулық, 10 оқу басылымы және 3 авторлық куәлік және Қазақстан Республикасының патенттері)

Марапаттар мен алғыс

Университеттің дамуына қосқан үлесі үшін «Академик А.Сағыновтың 100 жылдығы» мерейтойлық медалімен марапатталғандығы туралы куәлігі