Дружинина Наталья Валерьевна

Білімі:

2006 Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті,біліктілігі

«ағылшын және неміс тілдерінің мұғалімі»

2021 Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетін бітірген, магистратура 7м01701901-шет тілі: екі шет тілі және біліктілігін алған педагогика ғылымдарының магистрi

Лауазымы мен ғылыми дәрежесі: педагогика ғылымдар магистрі, аға оқытушы.

Академиялық жұмыс тәжірибесі: 2017 – Қазіргі уақытқа дейін-КарИУ «ЖББ» кафедрасында ағылшын тілі оқытушысы

Оқытатын пәндері: Шет тілі, кәсіби шет тілі

Біліктілікті көтеру куәліктері:

Еуразия академиясы базасында Еуропаның филология, Лингвистика және тіл технологиялары мәселелері бойынша шетелдік ғылыми тағылымдама,Словакия Республикасы, Братислава қ., Еуразия академиясы 2021 ж.

Біліктілікті арттыру курсы «Шет тілі (ағылшын), Кәсіби шет тілі. Шет тілдерін оқытуда шынайы материалдарды қолдану » – «Білім және мансап» ат ЖШС, Ресей, Новосибирск қ., 72 сағат, қазан, 2021.

«ЛАНЬ кәсіптік және қосымша білім беру орталығы» ЧПОУ «Moodle ҚББҰ-да тесттер құру шебері» біліктілігін арттыру, Ресей, Санкт-Петербург, 36 сағат (қараша, 2021)

«Білім беру саласындағы компьютерлік технологиялар» біліктілігін арттыру – «ЭПИГРАФ» Оқу орталығы, 72 сағат, наурыз-сәуір, 2022.

«Қарқынды оқыту: білім беру процесін дамытудың ұйымдастырушылық технологиялары» біліктілікті арттыру курсы (72 сағат), М.Танк атындағы Беларусь мемлекеттік педагогикалық университеті, Біліктілікті арттыру және қайта даярлау институты.Беларусь Республикасы, Минск қ., қазан, 2023ж.

Мекен жайы:
Қарағанды индустриялық университеті, Республ
ика даңғылы, 30 н-408 каб.

Корпоративті пошта: n.druzhinina@tttu.edu.kz
Телефон: +7(7213)90-79-04 (148)