Мырзаханова Айнұр Темірболатқызы

Білімі: 1999-2005 жж. Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті, филология факультеті, мамандығы « орыс тілі және әдебиеті»,біліктілігі филолог, оқытушы.

Лауазымы мен ғылыми дәрежесі: аға оқытушы.

Академиялық жұмыс тәжірибесі:

2004-2005 Теміртау қаласының №20 ЭҚЛ – бастауыш сыныптарда қазақ тілі мұғалімі

2007-2008 Қ.И. Сатпаев атындағы ҚазҰТУ, баспа орталығы – өндіріс бөлімінің маманы, Алматы қ

2008-2012 «Е.А. Бөкетов атындағы ҚарМУ» колледжінің филиалы – орыс  тілі және орыс әдебиеті пәндерінің оқытушысы, Теміртау қ

2016 жылдан Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті, «Жалпы білім беретін пәндер кафедрасының аға оқытушы;

Оқытатын пәндері: орыс тілі және кәсиби орыс тілі

Біліктілікті көтеру куәліктері:

2019ж. Ғылыми зерттеулерге арналған Clarivate Analytics ресурстары бойынша семинарға қатысушы сертификаты

2019 ж. «ЖОО-дағы тілдік білім мәселелері: теория және практика» атты Халықаралық конференцияға қатысушы сертификаты, Новосибирск қ.

2019 ж. Ағылшын Pre-intermediate level (А-2) деңгейін аяқтау сертификаты;

2019 ж. «Рухани жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру барысында ұйымдастырылған «қазақ әліпбиін латын графикасына көшіру: орфография мәселелері» атты әдістемелік семинарға қатысушы сертификат.

2022ж. «Шеттілдік ғылыми терминдерді аудару: теориясы мен тәжірибесі» республикалық ғылыми-әдістемелік конференцияға қатысқаны үшін сертификат

2023ж. Қазақстан қайта даярлау және біліктілікті арттыру орталығы ұйымдастырған республикалық онлайн семинарға қатысқаны үшін сертификаты

2023ж. «МИРЭА»-Россия технологиялық университетінің «Методические приемы и технологии обучения русскому языку за рубежом» біліктілікті арттыру куәлігі (36сағат)

2023ж. Халықаралық білім берудегі жаңа технологиялар “Merging Minds & Technology” семинарсертификаты

2023ж. Problems of teaching professional Russian in technical universities of Kazakhstan- Berlin, Germany

2023ж. М.Танк атындағы Беларус мемлекеттік педагогикалық университетінің қайта даярлау және біліктілікті көтеру институтының біліктілікті көтеру курсы (72 сағат).

Марапаттары:

2018 ж. Теміртау қаласында акция ұйымдастыруға және сауаттылықты тексеруге көмек көрсеткені үшін Жаппай диктант штабының алғыс хаты.

2018 ж. ҚР Тәуелсіздік күніне орай ҚМИУ ректорының алғыс хаты.

2019 ж. Теміртау қаласында сауаттылықты тексеру бойынша акцияны ұйымдастыруға көмек көрсеткені үшін Жаппай диктант штабының алғыс хаты.

2022ж .Білім саласындағы жетістіктері үшін ЖББМ № 4 директорының алғыс хаты

2022 ж. Орыс тілі мен әдебиетінен қалалық олимпиадаға жеңімпазын сапалы дайындағаны үшін қалалық білім беру басшысының алғыс хаты

2023ж. М.Жұмабаевтың 130 жылдық мерейтойына арналған Мағжан оқулары әдеби-шығармашылық байқауына шәкірт дайындағаны үшін Теміртау қаласының тілдерді дамыту орталығының басшысының алғыс хаты.

Мекен жайы:
Қарағанды индустриялық университеті, Республ
ика даңғылы, 30 н-408 каб.

Корпоративті пошта: a.myrzakhanova@tttu.edu.kz
Телефон: +7(7213)90-79-04 (148)