ЖАСЛАН РЫМГУЛЬ ҚУАТҚЫЗЫ

Б ілімі:

2010-2014 жж – Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті. Мамандығы: «Химия». Ғылым бакалавры.

2016-2018 жж – Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті. Мамандығы: «Есеп және аудит» (екінші жоғары білім). Экономика және бизнес бакалавры

2016-2018 жж – Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті. Мамандығы: «Органикалық заттардың химиялық технологиясы». Техникалық ғылымдар магистрі.

2018-2021 жж – Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті. Мамандығы: «Металлургия». PhD докторанты.

Академиялық тәжірибе:

2015-2017 – «Электрондық микроскопия және нанотехнология» ИБЛ жоғары санатты инженері , «ҚМИУ » ШЖҚ РМК , Теміртау қ.

2015-2021 (тамыз) – Ғылым және инновациялар департаментінің инженері (ҒжИД), ҒжИД ғылым және инновациялар секторының меңгерушісі , ҒжИД зияткерлік меншік құқықтарын қорғау маманы , Ғылым және инновациялар департаментінің директоры «ҚарИУ» КЕАҚ, Теміртау қ.

2021 (қыркүйек) – қазіргі уақытта – ҚарИУ КЕАҚ «Химиялық технология және экология» кафедрасының оқытушысы, Теміртау қ.

Оқыту пәндері:

– Аналитикалық химия

– Физикалық химия

– гетероциклді қосылыстардың химиясы

– Фармацевтикалық өнеркәсіптегі ақпараттық технологиялар

– Коллоидтық химия

– Фармацевтикалық химия

Талдаудың физикалық және химиялық әдістері

Сертификаттар немесе кәсіби тіркеу :

2017ж. – VI Еуразиялық жоғары білім көшбасшыларының халықаралық конференциясына қатысқаны туралы сертификат , Назарбаев Университеті, 31 мамыр – 1 маусым , Астана қ.

2018 ж. – Оқу орталығындағы ағылшын тілінің негізгі курсына қатысу сертификаты. 20 желтоқсан мен 20 ақпан аралығында, Теміртау қ.

2018ж. – 72 сағат көлемінде «ОЗХТ» мамандығы бойынша ғылыми тағылымдамадан өткені туралы сертификат, Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық зерттеу техникалық университеті, Алматы қ.

2019 ж. – Сертификат ДЗМҰ патенттік ынтымақтастық туралы келісім (РСТ) жүйесін әзірлеу бойынша ұлттық семинар, Астрахань қ., Ресей.

2019 ж.- Clarivate Analytics ғылыми зерттеулерге арналған ресурстары бойынша семинарларға қатысу сертификаты, Қазақстандағы және Орталық Азия аймағындағы Clarivate Analytics ресми өкілі, Нұр-Сұлтан қ.

2019 ж.- «IOT & AI ONLINE SUMMIT EURASIA 2019» семинарына қатысу және цифрландыру саласындағы жетекші халықаралық сарапшылардың 16 баяндамасын тыңдағаны туралы сертификат, Алматы қ.

2020 ж. – «Ғылыми басылымдарды алу. Дәйексөз мәдениеті», «Антиплагиат» АҚ.

2021 ж.- «ҚарМУ» КЕАҚ профессор А.Фигустың семинарына қатысқаны туралы сертификат, Теміртау қ.

2022 ж. – «Білім беру саласындағы компьютерлік технологиялар» оқу семинарына қатысқаны туралы сертификат, «Эпиграф» баспасы, Алматы қ.

2022 ж. – «Инновациялық білім беру бағдарламалары: әзірлеу және енгізу тәжірибесі» ашық әдістемелік семинарына қатысу сертификаты, BTS-Education, Павлодар қ.

2022 ж. – 72 сағат көлемінде біліктілікті арттыру курсы: Фармацевтикалық химия, «Ғалымнұр» орталығы, Түркістан қ.;

2022 ж.- 72 сағат көлемінде біліктілікті арттыру курсы: Аналитикалық химия, «Ғалымнұр» орталығы, Түркістан қ.;

2022 ж.– 72 сағат біліктілікті арттыру курсы: «Фармацевтикалық технология негіздері» және «Дәрілік заттардың өнеркәсіптік технологиясы», Фармацевтикалық білім беру орталығы және GMP Консалтинг, Прага қ .

Марапаттары мен жүлделері:

2017 – Білім және ғылым министрі Е.Сағадиевтің Алғыс хаты (ҚР-ның білім беру жүйесін дамытуға қосқан зор жеке үлесі үшін, Астана қ.;

Орналасқан жері:

Қарағанды индустриялық университеті, Республика даңғылы 30,