САЛТАНАТТЫ ДИПЛОМ ТАБЫСТАУ РӘСІМІ “ТҮЛЕК-2024”

2024 жылдың 5 шілдесінде Қарағанды индустриялық университетінде диплом тапсыру салтанатты рәсімі -ЖОО-ның ең жарқын дәстүрлерінің бірі өтті. Биыл университет 189 бакалавр мен 11 магистрат дайындады.

Қариу басшысы Бахыт Ахатович Жаутиков қоштасу сөздерін айта келе: "Сізде мақтануға тұрарлық нәрсе бар, өйткені Қарағанды индустриялық  университеті – еліміздің экономикасының базалық саласы болып табылатын базалық жоғары оқу орны. Түлектердің сұранысы-біздің университеттің ең күшті ерекшелігі.

ҚарИУ дипломы сіз үшін кәсіби жолда сенімді жолсерік және мақтаныш болсын!

Сізге шын жүректен жаңа жеңістер мен кәсіби жетістіктер, өзіңізге және өз күшіңізге сенім, барлық бастамаларыңызға сәттілік, жарқын шығармашылық жетістіктер, амандық, табысты мансап пен жеке бақыт тілеймін!»

Іс-шараға оқытушылар, университет қызметкерлері, сондай-ақ түлектердің достары мен отбасылары қатысты. Теміртау мәслихатының төрағасы Алексей Борисович Ломакин және Қазақстан Республикасындағы жеке кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу қауымдастығының директоры Владимир Анатольевич Быков сөз сөйледі.

Салтанатты іс – шара аясында тағы бір маңызды оқиға-2029 жылғы түлектерге жолдауымен уақыт капсуласын салу өтті. Дәстүр кездейсоқ пайда болған жоқ. Түлектердің байланысы-Бұл әр жылдардағы студенттерімізді біріктіретін көпірдің бір түрі. Осылайша, олар өздерінің жетістіктерімен, жоспарларымен, кеңестерімен бөліседі, мұғалімдер мен ізбасарларына ризашылық пен құрмет көрсетеді.