«Қарағанды индустриалды университеті» КЕАҚ Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім Министрлігі (Жалғыз акционер) қабылдаған шешім туралы хабарлайды, оның иелігінде және пайдалануында қоғамның 100% акциялар пакеті бар (15.07.2024 ж. №342 бұйрық):

1. «Қарағанды индустриялық университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының Директорлар кеңесінің мүшесі Ернар Дәулұлы Күлпейісовтың өкілеттігі мерзімінен бұрын тоқтатылсын.
  2. Қоғамның Директорлар кеңесінің 6 (алты) мүшеден тұратын сандық құрамы айқындалсын.
  3. Қоғамның Директорлар кеңесінің құрамына сайлансын:

1) Жәутіков Бақыт Ахатұлы – «Қарағанды индустриялық университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының Басқарма Төрағасы-ректоры;

2) Қашқынбеков Арман Қайырберліұлы-Қазақстанның жаңартылатын энергетика қауымдастығының бас директоры, тәуелсіз директор (келісім бойынша).