ҚАРИУ СТУДЕНТТЕРІ HUAWEI ICT ЖАРЫСЫНА ШАҚЫРЫЛАДЫ

18 қыркүйекте ҚарИУ-да студенттердің әлемдегі жетекші Huawei компаниясының өкілімен кездесуі өтті. Қазіргі уақытта ЖОО-да ақпараттық-коммуникациялық технологиялар саласындағы студенттер мен мамандарды тереңірек оқытуды көздейтін ICT Academy Huawei жұмыс істейді.

Академия студенттерге, оқытушыларға және IТ мамандарына кең білім беру ресурстарын, сертификаттар мен мүмкіндіктерді ұсынады. Оқу бағдарламалары желілік технологияның, бұлтты есептеудің, жасанды интеллекттің және ИКТ-дағы басқа да негізгі салалардың әртүрлі аспектілерін қамтиды. ICT Academy Huawei-де оқу біздің студенттерге кәсіби дағдыларды арттыруға және ақпараттық технологиялар саласындағы мансаптық мүмкіндіктерді кеңейтуге көмектеседі.

Ынтымақтастық шеңберінде ҚарИУ білім алушыларының Huawei ICT Competition беделді халықаралық байқауына қатысуға мүмкіндігі бар. Компанияда атап өткендей, соңғы төрт жылда қазақстандық студенттік командалар байқау барысында жыл сайын жаһандық финалға шығып, үздік нәтижелер көрсетіп келеді.

Бұл елдегі ИКТ-білім беруді дамытудағы маңызды қадам болып табылады. Бұл мамандарды даярлау деңгейін арттыруға ғана емес, сонымен қатар Қазақстанның әлемдік аренадағы позициясын нығайтуға да ықпал етеді. Байқаудағы Жеңіс студенттерге халықаралық тануды, кәсіби байланыстарды және әлемнің жетекші компанияларында жұмысқа орналасу перспективаларын қоса алғанда, жаңа мүмкіндіктер ашады.