ҚАРИУДАҒЫ ЖАС МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТШІ МЕКТЕБІ

18 қыркүйекте ҚарИУ-да 4-курс студенттері мен магистранттардың жас мемлекеттік қызметкер мектебінің өкілдерімен кездесуі өтті. Бірегей жоба туралы Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қарағанды облысындағы мемлекеттік басқару академиясының профессоры Талғат Қуанышұлы Туркенов пен академияның жаттықтырушысы Шиллер Марина Васильевна айтып берді. Жоба талантты және белсенді жастарды мемлекеттік қызметте жұмыс істеуге тартуға, олардың біліктілік қабілеттері мен кәсіби шеберліктерін дамытуға бағытталған.

Спикерлер түсіндіргендей, жас мемлекеттік қызметкер мектебі - болашағы зор жастар мен мемлекеттік аппарат арасындағы көпір.

Жобаны іске асыру бірнеше кезеңнен тұрады: жобаға құжаттарды қабылдау, іріктеу, оқыту және тағылымдамадан өту.

Студенттер көптеген сұрақтар қойды, оларға толық жауаптар берілді және оқуға түсуге үлкен қызығушылық білдірді. Жастар үшін бұл жоба өте пайдалы. Оның арқасында студенттер мемлекеттік қызмет саласындағы пайдалы ақпаратты біліп, қызметтің жауапкершілік жүктемесін сезіне алады.