«ЖАСАНДЫ ИНТЕЛЛЕКТ – ТЕХНИКАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУДІҢ ӘДІСТЕМЕСІ МЕН МАЗМҰНЫН ӨЗГЕРТУ» РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ӘДІСТЕМЕЛІК КОНФЕРЕНЦИЯ

2024 жылдың 28–29 қарашасында  Қарағанды индустриялық университеті Сіздерді «ЖАСАНДЫ ИНТЕЛЛЕКТ – ТЕХНИКАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУДІҢ ӘДІСТЕМЕСІ МЕН МАЗМҰНЫН ӨЗГЕРТУ» атты республикалық ғылыми-әдістемелік конференцияға қатысуға шақырады.

Конференцияның жұмыс тілдері: қазақ, орыс, ағылшын.

Конференцияға қатысу үшін ұйымдастыру комитетіне 2024 жылдың 14 қарашасына дейін:

- қоса берілген үлгі бойынша қатысуға өтінім;

- төмендегі талаптарға сәйкес рәсімделген баяндама(лар) тезистері;

- тіркеу алымының төленгенін растайтын құжаттың көшірмесі жіберу керек.

Еңбектер жинағы келесі бөлімдерді қамтиды:

1. Болашақтың технологиялары: білім беру ортасын түрлендірудегі АІ рөлі.
  2. Сыни тұрғыдан ойлау және шығармашылық: оқытушыларға арналған стратегиялар мен құралдар.
  3. Инновациялық бағалау әдістері: табысты оқыту нәтижелерін құру.
  4. Білім беру сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясаттың құралы ретінде.

Конференцияға қатысу және жинаққа тезистерді жариялау үшін тіркеу жарнасы профессорлы-оқытушылар құрамы үшін 3500 теңге, магистранттар мен докторанттар үшін 2000 теңгені құрайды.

Конференцияға қатысу үшін материалдарды methodist@tttu.edu.kz  электронды поштасына жіберу керек. Анықтама үшін телефон: 8 (7213) 91-68-95.

«Конференцияға қатысқаны және жинақта тезистерді жариялағаны үшін төлем» белгісі бар жарна мына есеп-шотқа аударылады:

«Қазақстан Халық Банкі» АҚ

BIC HSBKKZKX

БСН 060940005033.

KZ63601А371003808611 (теңге) – төлем теңгемен.

Мақалаларды рәсімдеуге қойылатын талаптар:

• мақаланың көлемі 6 толық беттен аспауы керек (суреттерді қоса алғанда);
  • мәтін MS WORD редакторында теріледі, TimesNewRoman шрифті, шрифт өлшемі (кегль) – 14;
  • А4 қағаз пішімі; шеттері: жоғарғы – 2 см, төменгі – 2,5 см, сол жағы – 2 см, оң жағы – 2 см; жоларалық интервал – жалғыз; бірінші жол шегінісі – 0,8 см;
  • жоғарғы ортада – баяндаманың тақырыбы бас әріппен жазылады, содан кейін бір интервал арқылы авторлардың аты-жөні бас әріппен жазылады, жақшада кіші әріппен жұмыс орны, қаласы және елі, содан кейін екі интервал арқылы мәтін жазылады. ;
  • материалдар электронды түрде ұсынылуы тиіс;
  • беттер нөмірленбейді.

Сызбалар сапалы және атауы болуы керек.

Суреттерде көрсетілген әріптік белгілер суреттің астындағы мәтінде түсіндіріледі.

Формулалар MathType формулаторында теріледі, шрифт (кегль) – 12.

Формулалардағы барлық аббревиатуралар мен белгілер шифрланады, ал физикалық шамалардың өлшемдері СИ жүйесінде көрсетіледі.

Тек мәтінде сілтеме жасалған формулалар мен теңдеулер нөмірленеді.

Мәтіндегі әдеби сілтемелер аталу ретімен нөмірленіп, әдебиеттер тізімі мақаланың соңында беріледі. Мәтінде әдебиеттерге сілтемелер төртбұрышты жақшада реттік сандармен белгіленеді. Бір дереккөзге қайталап сілтеме жасалған жағдайда әдебиеттер тізімінде бір рет көрсетіледі; Бұл жинақтың әртүрлі авторларына сілтеме жасалған жағдайда мақалалар жинақтары үшін ерекшелік. Егер жұмыс авторларының саны 4 аспаса, онда барлық авторлар көрсетіледі; авторлардың саны көп болған жағдайда, алғашқы үшеуі көрсетіледі, содан кейін «және т.б.» тіркесі қосылады.

ҚОЛДАНЫЛҒАН ӘДЕБИЕТТЕР ТІЗІМІ

1. Вюшкина Е.Г. Массовые открытые онлайн-курсы: Теория, история, перспективы использования// Известия Саратовского университета. Серия «Философия. Психология. Педагогика» - 2016. – том 12, выпуск 3. – С.53-73.

2. Агапова Н.А. Опыт создания МООС: взгляд изнутри (методический и управленческий аспекты) // Вестник Томского государственного университета. Раздел «Открытое и дистанционное образование» - 2013. - № 4. – С. 40-65.

Мақаланы рәсімдеу үлгісіі:

ҚАРАҒАНДЫ ИНСТРИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНДЕ БҰҚАРАЛЫҚ АШЫҚ ОНЛАЙН КУРСТАРЫН ӘЗІРЛЕУ ТӘЖІРИБЕСІ

О.Н. ОНИЩЕНКО, С.Н. КАМАРОВА, Г.Г. ЖАБАЛОВА, О.Н. ЛЕЛИКОВА1

1 (Қарағанды индустриялық университеті, Теміртау қ., Қазақстан)

мәтін ________________________________________________________

Мәтін өңделмейді, сондықтан барлық материалдар талаптарға сәйкес рәсімделуі және мұқият өңделуі керек. Жоғарыда көрсетілген талаптарға сәйкес келмейтін материалдар қарастырылмайды және кері қайтарылмайды.

«Жасанды интеллект – техникалық білім берудің әдістемесі мен мазмұнын өзгерту» Республикалық ғылыми-әдістемелік конференцияға қатысуға арналған

өтінім

1. Тегі______________________________________
  2. Аты __________________________________________
  3. Әкесінің аты______________________________________
  4. Ғылыми дәрежесі, атағы__________________________
  5. Лауазымы, жұмыс орны_________________________
  6. Қызмет орнының мекенжайы_________________________________________
  7. Телефон, факс, e-mail____________________________
  8. Баяндама атауы________________________________________
  9. Секция атауы________________________________
  10. Қатысу нысаны (күндізгі, сырттай)____________________

Өтініштер мен мақалаларды берудің соңғы мерзімі: 2024 жылдың 14 қарашасын қоса алғанда.