ҚАРАҒАНДЫ ИНДУСТРИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ IAAR EUR TECHNICAL UNIVERSITY AWARD БЕДЕЛДІ МАРАПАТЫНА ИЕ БОЛДЫ

Қарағанды индустриялық университеті өзінің маңызды жетістігі туралы мақтанышпен хабарлайды: университет IAAR Eurasian University Ranking (IAAR-EUR) – 2024 шеңберінде IAAR EUR Technical University Award сыйлығымен марапатталды. Бұл тану ҚарИУ-дың жоғары академиялық көрсеткіштерін және оның білім беру мен ғылыми зерттеулердегі халықаралық стандарттарға адалдығын растайды.

Аккредиттеу және рейтинг жөніндегі тәуелсіз агенттік (IAAR), рейтингті ұйымдастырушы, білім беру бағдарламалары мен мекемелерін аккредиттеумен, сондай-ақ халықаралық критерийлер негізінде рейтингтерді әзірлеумен айналысатын Орталық Азияның жетекші тәуелсіз ұйымы болып табылады. IAAR ENQA, INQAAHE және CEENQA сияқты халықаралық агенттіктермен белсенді жұмыс істейді, бұл агенттікке әлемдегі ең жақсы тәжірибелерді енгізуге және ұлттық білім беру жүйелерін халықаралық кеңістікке біріктіруге мүмкіндік береді.

Бұл марапатты алу университет ұжымының қарқынды жұмысы мен оның дамуға стратегиялық көзқарасының арқасында мүмкін болды. Қарағанды индустриялық университеті көптеген жылдар бойы IAAR айқындаған сапа қағидаттарын ұстанып келеді және мамандарды даярлаудың жоғары деңгейін қамтамасыз ете отырып және халықаралық ынтымақтастықты белсенді дамыта отырып, оларды өзінің білім беру және зерттеу бағдарламаларына біріктіреді.

Қарағанды индустриялық университетінің ректоры: "IAAR EUR Technical University Award-бұл біздің жетістіктерімізді мойындау ғана емес, сонымен қатар одан әрі жетілдіру үшін ынталандыру. Біз білім беру бағдарламаларымыздың сапасын арттыру, ғылыми әлеуетті нығайту және халықаралық ынтымақтастықты кеңейту бойынша жұмысты жалғастырамыз".

Қарағанды индустриялық университеті өзінің жоғары сапа стандарттарына сәйкестігін және орнықты дамуға ұмтылысын растай отырып, Қазақстан мен Орталық Азияның білім беру нарығындағы өз ұстанымын нығайтуды жалғастыруда.

IAAR туралы анықтама:

IAAR (аккредиттеу және рейтинг жөніндегі тәуелсіз агенттік) — Орталық Азиядағы білім беру бағдарламалары мен мекемелерін аккредиттеумен айналысатын жетекші ұйым. IAAR жоғары сапа стандарттарын қамтамасыз ететін және білім беру қызметтерін жақсартуға ықпал ететін ашық және объективті критерийлер негізінде білім беру ұйымдарының рейтингтерін әзірлейді. Агенттік ENQA, INQAAHE және CEENQA сияқты халықаралық ұйымдармен белсенді түрде ынтымақтасады, бұл оған озық әлемдік стандарттар мен тәжірибелерді қолдануға мүмкіндік береді