Летняя IT школа

2023 жылдың маусым айында Қарағанды индустриялық университеті "Арселор Миттал Теміртау" АҚ-мен бірлесіп «SAP жұмыс негіздері» жазғы IT мектебін ұйымдастырды. Студенттер өндірістік бизнес-процестерді басқару үшін "Арселор Миттал Теміртау" АҚ-да қолданылатын SAP жүйесінің ERP негізгі функциялары мен модульдерін зерттеді. Семинарлар аясында студенттер SAP жүйесінде материалдарды сатып алу, өнімді сатуды есепке алу және өндірістік жабдықтарды жөндеу процестерін зерттеді. Сондай-ақ студенттер модульдерді әзірлеу үшін қолданылатын Abap тілінде бағдарламалау негіздерін үйренді. Мектептегі сабақтарды кафедра оқытушылары мен өндіріс өкілдері өткізді. Сабақ нәтижелері бойынша студенттер қорытынды емтихандарды сәтті тапсырып, сертификаттар алды. Сондай-ақ студенттер модульдерді әзірлеу үшін қолданылатын Abap тілінде бағдарламалау негіздерін үйренді. Мектептегі сабақтарды кафедра оқытушылары мен өндіріс өкілдері өткізді. Сабақ нәтижелері бойынша студенттер қорытынды емтихандарды сәтті тапсырып, сертификаттар алды.