Ғылым кандидаттары

1. Аманжолов Жуман Калыкович. Техника ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Металдарды қысыммен өңдеу» кафедраның доценті.
2. Ашкеев Жасулан Аманжолович. Техника ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Технологиялық машиналар және көлік» кафедраның доценті.
3. Бестембек Ербол Серикович. Техника ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Технологиялық машиналар және көлік» кафедраның доценті.
4. Бондарцова Татьяна Михайловна. Тарих ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Қазақстан тарихы, әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және дене тәрбиесі» кафедраның доценті.
5. Бурлаков Сергей Александрович. Техника ғылымдарының кандидаты. «Энергетика» кафедраның аға оқытушысы.
6. Гавва Нина Федосеевна. Химия ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Химиялық технология және экология» кафедраның доценті.
7. Гельманова Зоя Салиховна. Экономика ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Экономика және бизнес» кафедраның доценті.
8. Гуменчук Оксана Николаевна. Политика ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Қазақстан тарихы, әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және дене тәрбиесі» кафедраның доценті.
9. Давлетбаев Марат Жетписбаевич. Медицина ғылымдарының кандидаты. «Химиялық технология және экология» кафедраның доценті.
10. Жабалова Гульнар Газизовна. Техника ғылымдарының кандидаты. Металлургия және машина жасау факультетінің деканы. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Энергетика» кафедраның доценті.
11. Жакина Алма Касеновна. Химия ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Химиялық технология және экология» кафедраның доценті.
12. Зобнин Николай Николаевич. Техника ғылымдарының кандидаты. «Металлургия және материалтану» кафедраның аға оқытушысы.
13. Исанова Бирень Хусаиновна. Химия ғылымдарының кандидаты Қауымдастырылған профессор (доцент). «Химиялық технология және экология» кафедраның доценті.
14. Кабиева Сауле Казжановна. Химия ғылымдарының кандидаты. «Химиялық технология және экология» кафедраның меңгерушісі.
15. Конакбаева Асель Ныгметоллаевна. Техника ғылымдарының кандидаты. «Құрылыс» кафедраның аға оқытушысы.
16. Кукало Людмила Ивановна. Педагогика ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). Доцент кафедры «Жалпы білім беру пәндері».
17. Лехтмец Владимир Леонидович. Техника ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Металлургия және материалтану» кафедраның доценті.
18. Махмұтов Болат Бижанұлы. Химия ғылымдарының кандидаты. Басқарма мүшесі-ғылыми жұмыс және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор. «Жалпы білім беру пәндері» кафедрасының доценті.
19. Меркулов Владимир Витальевич. Химия ғылымдарының кандидаты. «Химиялық технология және экология» кафедраның аға оқытушысы.
20. Мусин Динислям Кариевич. Техника ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Металлургия және материалтану» кафедраның доценті.
21. Ногаев Кайрош Абилович. Техника ғылымдарының кандидаты. «Технологиялық машиналар және көлік» кафедраның меңгерушісі.
22. Ромазанов Жанат Кабдуллаевич. Экономика ғылымдарының кандидаты. «Экономика және бизнес» кафедраның профессоры.
23. Романов Виктор Иванович. Техника ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Технологиялық машиналар және көлік» кафедраның доценті.
24. Семенова Татьяна Викторовна. Философия ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Қазақстан тарихы, әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және дене тәрбиесі» кафедраның доценті.
25. Сивякова Галина Александровна. Техника ғылымдарының кандидаты. Басқарма мүшесі – академиялық мәселелер жөніндегі проректор. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Жасанды интеллект технологиялары» кафедраның доценті.
26. Силаева Ольга Викторовна. Экономика ғылымдарының кандидаты. «Экономика және бизнес» кафедрасының меңгерушісі.
27. Смаилов Сагдат Амангельдинович. Техника ғылымдарының кандидаты. «Металлургия және материалтану» кафедраның аға оқытушысы.
28. Танагузов Бахтьяр Туленович. Техника ғылымдарының кандидаты. «Жалпы білім беру пәндері» кафедраның аға оқытушысы.
29. Татиева Майра Маулиевна. Экономика ғылымдарының кандидаты. «Экономика және бизнес» кафедраның аға оқытушысы.
30. Толукпаев Бакытбек Жакпарович. Техника ғылымдарының кандидаты. «Технологиялық машиналар және көлік» кафедраның аға оқытушысы.
31. Турабаева Майра Батырбековна. Экономика ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Экономика және бизнес» кафедраның доценті.
32. Фет Елена Павловна. Техника ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Металлургия және материалтану» кафедраның доценті.
33. Филатов Анатолий Васильевич. Техника ғылымдарының кандидаты. «Құрылыс» кафедраның доценті.
34. Чалая Оксана Владимировна. Физика-математика ғылымдарының кандидаты. «Құрылыс» кафедраның аға оқытушысы.
35. Чернышева Алла Алексеевна. Техника ғылымдарының кандидаты. «Химиялық технология және экология» кафедраның аға оқытушысы.
36. Шишкин Юрий Иванович. Техника ғылымдарының кандидаты. Қауымдастырылған профессор (доцент). «Металлургия және материалтану» кафедраның доценті.