Білім алушыларға қызмет көрсету орталығы

БІЛІМ АЛУШЫЛАРҒА ҚЫЗМЕТ КӨРСЕТУ ОРТАЛЫҒЫ КӨРСЕТЕТІН ҚЫЗМЕТТЕР ТІЗІМІ

Білім алушыларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер:

1. Жоғары білім беру бағдарламалары бойынша оқыту үшін жоғары оқу орындарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау
  2. Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқыту үшін жоғары оқу орындарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау
  3. Білім алушыларды білім беру ұйымдарының үлгілері бойынша ауыстыру және қайта қабылдау Онлайн-өтінім беру
  4. Академиялық ұтқырлық шеңберіндегі оқуды да қоса алғанда шетелде оқу конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау
  5. Жоғары білім беру ұйымдарындағы білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну Онлайн-өтінім беру
  6. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру
  7. Жоғары оқу орындарындағы білім алушыларға жатақхана беру
    • – Білім беруге гранттарды тағайындау, сондай-ақ жоғары білім беру
    • ұйымдарында білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету

БҚКО тарапынан көрсететілетін қызметтер:

• Жатақхана беру
  •  Әдеп және сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне қарсы іс-қимыл жөніндегі уәкіл

Форма 10

Талап ету орны бойынша анықтама: ҚРУ әскери кафедрасына, жатақханаға, ата-аналарға немесе студенттерге жұмысқа, әскери қызметтен кейінге қалдыру үшін ХҚКО-ға, кітапханаларға және т.б. (әскери комиссариат пен жәрдемақы беруден басқа).

Оқу ақысы немесе шәкіртақы сомасы көрсетілген анықтамаға тапсырыс беру үшін бухгалтериядағы соманы нақтылау қажет: жаңа корпус 220 каб..

Қосымша 4

Азаматтарға арналған үкімет «Мемлекеттік корпорациясы» КЕАҚ (ЗТМО) ХҚКО мен бөлімшелерінде асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алу үшін анықтама.

Сізге 2 немесе 4 қосымшасының қайсысы керекекенін нақтылаңыз, содан кейін ғана анықтамаға онлайн тапсырыс беріңіз.

Қосымша 2

Қосымша 29

Азаматтарға арналған үкімет «Мемлекеттік корпорациясы» КЕАҚ (ЗТМО) ХҚКО мен бөлімшелерінде көп балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы, наградталған ананың жәрдемақысын алу үшін анықтама.

Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімін аяқтамаған адамдарға анықтама беру

Қосымша 3

Әскери комиссариатқа ұсыну үшін анықтама

Әскери комиссариатқа анықтамаға тапсырыс беру кезінде жаңа корпусқа 222 каб енгізу қажет. (Персоналды басқару қызметі) тіркеу куәлігі немесе әскери билет.

Анықтама-шақыру

Жұмыс орнына ұсыну үшін, емтихан тапсыру, практикадан өту, зертханалық жұмыстарды орындау, дипломдық жұмысты (жобаны) дайындау және қорғау үшін, байланыс сабақтарына қатысу үшін оқу демалысын беру туралы

(3-5 жұмыс күні ішінде қалыптасады)

ТРАНСКРИПТ

Транскрипт-білімді бағалаудың балдық-рейтингтік әріптік жүйесі бойынша кредиттер мен бағалар санын көрсете отырып, тиісті оқу кезеңінде өткен пәндердің тізбесін қамтитын құжат

Төлқұжат үстелі

ЖОО қызметкерлеріне көрсететілетін қызметтер:

Білім алушыларға қызмет көрсету орталығында мемлекеттік қызметтерді бірнеше минут ішінде алуға болатын электрондық үкімет аймағының бар екенін де ескертеміз.

Байланыс деректері:

Білім алушыларға қызмет көрсету орталығының басшысы:

Бушева Надежда Александровна

тел.: 8-747-189-0316