Жүнісқалиев Талғат Тоқашұлы|ZHUNISKALIYEV TALGAT|Жүнісқалиев Талғат Тоқашұлы

[ru] Магистр технических наук, докторант КГИУ по специальности 6D070900 – «Металлургия», преподаватель кафедры «Металлургия и материаловедение».

Образование

В 2007 году окончил Актюбинский государственный университет им. К. Жубанова по специальности 240140 – «Металлургия черных и цветных металлов», с присвоением квалификации «инженер-металлург».

В 2011-2013 годах прошел обучение в Казахском национальном техническом университете им. К. Сатпаева магистратуры и получил академическую степень – магистра технических наук по специальности 6М070900 – «Металлургия».

В 2018 году поступил в докторантуру Карагандинского государственного индустриального университета по специальности «6D070900 –Металлургия».

Трудовой путь

В 2007 г. начал свою трудовую деятельность оператором в ТОО «Хобас Пайпс Казахстан»

В 2008-2010 г.г. преподаватель специальных дисциплин в Актюбинском колледже транспорта, коммуникации и новых технологии.

В 2009-2018 г.г. преподаватель кафедры «Металлургия и горное дело» Актюбинского регионального государственного университета им. К. Жубанова.

В 2015-2017 г.г. заместитель директора НПЦ «E-Learning»

В 2017-2018 г.г. директор центра цифровых технологии.

С 2018 года по настоящее время является преподавателем кафедры «Металлургия и материаловедение» Карагандинского государственного индустриального университета.

Научно-исследовательская деятельность

Научно-педагогический стаж 11 лет. Основное научное направление обогащение марганец содержащих руд и переработка их, а также развитие теоретических основ и совершенствование технологии производства комплексной лигатуры группы Fe-Si-Mn-Al с применением высокозольных углей и марганцевых руд. Сделаны доклады на международных конференциях по данной теме и опубликовано более 5 статьи.
[/ru] [kk] Техника ғылымдарының магистрі, Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің 6D070900 – «Металлургия» мамандығының докторанты, «Металлургия және материалтану» кафедрасының оқытушысы.

Білімі

2002-2007 жылдары Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік университетінде 240140 – «Қара және түсті металдар металлургиясы» мамандығында оқып, инженер-металлург біліктілігін алып шықты.

2011-2013 жылдары Қ. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университетінде білім алып, 6М070900 – «Металлургия» мамандығы бойынша магистратурада білім алып, техника ғылымдарының магистрі академиялық дәрежесін алды.

2018 жылы Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетіне «6D070900 –Металлургия» мамандығы бойынша докторантураға түсті.

Еңбек жолы

2007 жылы «Хобас Пайпс Қазақстан» ЖШС-іне оператор қызметінде еңбек жолын бастады.

2008-2010 жылдары Ақтөбе көлік, коммуникация және жаңа технологиялар колледжінде арнайы пәндер оқытушысы болып қызмет істеді.

2009-2018 жылдары Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің «Металлургия және тау-кен ісі» кафедрасында оқытушылық қызметін атқарды.

2015-2017 жылдары Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінде «E-Learning» ҒПО-ның директор орынбасары қызметін атқарды.

2017-2018 жылдары Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінде цифрлық технологиялар орталығының директоры қызметін атқарды.

2018 жылдан бастап қазіргі уақытқа дейін Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің «Металлургия және материалтану» кафедрасының оқытушысы.

Ғылыми-зерттеу қызметі

Ғылыми-педагогикалық еңбек өтілімін 2008 жылы бастады. Негізгі ғылыми бағыты – марганец құрайтын кендерді байыту және өңдеу, сонымен қатар жоғары күлді көмірлері мен марганец кендерін қолданып Fe-Si-Mn-Al тобындағы кешенді лигатура өндірісінің теориялық негіздерін дамыту және технологиясын жетілдіру. Халықаралық конференцияларда және ғылыми жариялымдарда аталған тақырып бойынша баяндамалар жасады және 5-тен астам мақалалар жариялады.
[/kk]