МЕЖДУНАРОДНАЯ НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ «Актуальные проблемы биологического и экологического образования в средней и высшей школе: инновация и опыт» | «Actual problems of biology and environment education in high schools and institutes: innovations and experience» | ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ПРАКТИКАЛЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯСЫНЫҢ «Орта және жоғары мектептерде биологиялық және экологиялық білім берудің өзекті проблемалары: инновация және тәжірибе»

КАЗАХСКИЙ НАЦИОНАЛЬНЫЙ ПЕДАГОГИЧЕСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ ИМЕНИ АБАЯ ИНСТИТУТ ЕСТЕСТВОЗНАНИЯ И ГЕОГРАФИИ КАФЕДРАБОТАНИКИ И ОБЩЕЙ БИОЛОГИИ

МЕЖДУНАРОДНОЙ НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКОЙ КОНФЕРЕНЦИИ НА ТЕМУ:

посвященной 70 летию д.п.н., профессора Чилдибаева Джумадила Байдилдаевича

14-15 октября 2016 г. Алматы

[/ru] [kk]

АБАЙ АТЫНДАҒЫ ҚАЗАҚ ҰЛТТЫҚ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ЖӘНЕ ГЕОГРАФИЯ ИНСТИТУТЫ БОТАНИКА ЖӘНЕ ЖАЛПЫ БИОЛОГИЯ КАФЕДРАСЫ

тақырыбындағы педагогика ғылымдарының докторы, профессор Шілдебаев Жұмәділ Бәйділдәұлының 70 жылдық мерейтойына арналған

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ПРАКТИКАЛЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯСЫНЫҢ

14-15 қазан 2016ж., Алматы қ.

Ақпараттық хат

[/kk]