День молодежного самоуправления в городе Темиртау, посвященный Дню Лидера||КӨШБАСШЫ КҮНІНЕ АРНАЛҒАН ТЕМІРТАУ ҚАЛАСЫНДАҒЫ ЖАСТАРДЫҢ ӨЗІН ӨЗДЕРІ БАСҚАРУ КҮНІ

Уважаемые студенты

Карагандинского государственного индустриального университета!

Вы можете принять участие в уникальном проекте «День молодежного самоуправления» в городе Темиртау, посвященном Дню Лидера и претендовать на должность Акима и руководителей других государственных органов.

Для этого необходимо заполнить заявку, написать эссе и сдать эти документы в кабинет 205 нового корпуса.

Форма и положение на сайте КГИУ  www.kgiu.kz.

Срок 16 октября 2017 года   до 18.00 часов.

КДМ КГИУ

Загрузить положение.

[/ru] [kk]

Қарағанды мемлекеттік

индустриялық университетінің

ҚҰРМЕТТІ СТУДЕНТТЕРІ!

Сіздер Көшбасшы күніне арналған Теміртау қаласының «Жастардың өзін өзі басқару күні» ерекше жобасына және Әкім мен мемлекеттік басқа органдар басшыларының лауазымдық міндеттерін атқару мүмкіндігі қарастырылған  жобаға қатыса аласыздар.

Ол үшін қажетті өтінімді толтырып және эссе жазып, осы құжаттарды жаңа корпустың 205 бөлмесіне тапсыру керек.

Жоба ережесі және өтінім нысаны ҚМИУ www.kgiu.kz. сайтында орналасқан.

Мерзімі 2017 жыл 16 қазан сағат 18.00  дейін.

ҚМИУ ЖІК

Загрузить положение.