Мы начинаем КВН|WE START KVN|Біз КТК бастаймыз

IMG_8895 IMG_8915 IMG_8941

Открытие нового сезона игр казахской лиги Клуба веселых и находчивых Карагандинского государственного индустриального университета состоялось 22 ноября.

В игре, которая прошла в форме фестиваля, приняли участие четыре команды, состоящие из студентов первого и второго курсов. Так как у них эта игра было первой в жизни, не удалось избежать некоторых шероховатостей и замечаний жюри. Но в целом, по словам судей, все три тура были интересными и веселыми и прошли на одном дыхании. Члены жюри посоветовали начинающим КВНщикам изучить формат подобных выступлений и работу с микрофоном на сцене, а также отработать качество шуток.

Зрители очень тепло воспринимали все шутки, звучавшие в этот вечер со сцены. Касались они, конечно же, темы студенчества, в том числе жизни в общежитии. Героиней многих шуток стала известная многим иногородним студентам вахтер Айзада – ее личность обыграли во многих сценках.

После трех туров определился лидер игр: Гран-при у команды «Есте сакта». Первое место судьи отдали команде «Серпiн серiлерi». Победители получили сладкие призы. Остальным двум командам – «Жалғыз гүл» и «Самса тəтті» – вручены грамоты за активное участие. Лучшим игроком признан Есен Копейсинов. Главным спонсором данного мероприятия выступил профком студентов КГИУ. Комитет по делам молодежи КГИУ выражает благодарность Шамши Сопбека за организацию турнира и за работу с командами.

Далее игроков ждут четвертьфинал, полуфинал, а также финальный тур на Кубок ректора, который пройдет в апреле 2018 года. У команд есть время для того, чтобы с учетом мнения жюри качественно подготовиться к играм.

Пресс служба КГИУ

[/ru] [en]

IMG_8895 IMG_8915 IMG_8941

Opening of a new season of games of the Kazakh league of the Club of cheerful and resourceful Karaganda state industrial university was held on November 22.

The game, which took place in the form of a festival, was attended by four teams, consisting of first and second year students. Since they had this game first in life, it was not possible to avoid some of the roughness and comments of the jury. But in general, according to the judges, all three rounds were interesting and cheerful and passed in one breath. Members of the jury advised novice KVN players to study the format of such performances and work with a microphone on stage, and also to work out the quality of jokes.

Spectators very warmly perceived all the jokes that sounded this evening from the stage. They touched, of course, the themes of students, including life in the hostel. The heroine of many jokes became Aizada’s watchmaker known to many out-of-town students – her personality was beaten in many skits.

After three rounds, the leader of the games was determined: the Grand Prix of the team «Este Sakta». The first place was given to the team «Serpin Serileri». The winners received sweet prizes. The remaining two teams – Zhalgiz gul and Samsa Tatti – were awarded certificates for active participation. The best player is Esen Kopeisinov. The main sponsor of this event was the trade union committee of students of KGIU. Committee for Youth KGIU expresses gratitude to Shamshi Sopbek for organizing the tournament and for working with teams.

Next players are waiting for the quarter finals, semifinals, and also the final round for the Rector’s Cup, which will be held in April 2018. The teams have time to take into account the opinion of the jury qualitatively prepare for the games

Press service of KSIU

[/en]

[kk]

IMG_8895 IMG_8915 IMG_8941

22 қарашада Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің «Көңілді тапқырлар клубы» қазақ лигасы ойындарының жаңа маусым ашылуы өткізілді.

Фестиваль түрінде өткен ойынға бірінші және екінші курс студенттерінен тұратын төрт команда қатысты. Олардың өмірінде бұл бірінші ойын болғандықтан, кейбір қателіктер мен қазылар алқасының ескертулерін болдырмау мүмкін болмады. Бірақ жалпылай алғанда, төрешілердің пікірінше, барлық үш кезең қызықты және көңілді болды. Қазылар алқасының мүшелері КТК жаңа бастағандарға, сөз сөйлеу форматын және сахнада микрофонмен жұмысты зерделеуге, сондай-ақ әзілдер сапасын пысықтауға кеңес берді.

Көрермендер бұл кеште сахнада айтылған барлық әзілдерді өте жылы қабылдады. Олар әрине, студенттік тақырыптарды қозғады, соның ішінде жатақханадағы өмір. Көптеген әзілдердің кейіпкері көптеген қала сыртындағы студенттерге белгілі – вахтер Айзада болды, көптеген көріністерде оның жеке басын келтірді.

Үш турдан кейін анықталған ойын көшбасшылары: Бас жүлде «Есте сақта» командасында. Бірінші орынды қазылар алқасы «Серпiн серiлерi» командасына берді. Жеңімпаздар тәтті сыйлықтар алды. Қалған екі командаларға – «Жалғызгүл» мен «Самсатəтті» – белсенді қатысқандары үшін грамоталар табысталды. Үздік ойыншы – Есен Копейсинов. Бұл іс-шараның бас демеушісі – ҚМИУ студенттерінің кәсіподақ комитеті сөз сөйледі. ҚМИУ жастар ісі жөніндегі комитеті Шәмші Сопбекке турнирді ұйымдастыру мен командалармен жұмыс үшін алғыс білдіреді.

Бұдан әрі ойыншыларды ширек финал, жартылай финал күтіп тұр, сондай-ақ ректор Кубогы үшін 2018 жылдың сәуірінде өтетін ақтық кезең. Қазылар алқасының пікірін ескере отырып ойынға сапалы дайындалуға командаларда уақыт бар.

[/kk]