На кафедре «Металлургия и материаловедение» был организован открытый урок для студентов на тему «Легированные стали»|AT THE DEPARTMENT OF METALLURGY AND MATERIALS SCIENCE, AN OPEN LESSON WAS ORGANIZED FOR STUDENTS ON THE TOPIC «ALLOY STEELS»| «Металлургия және материалтану» кафедрасында «Материалтануды термиялық өңдеу» пәнінен «Легірленген болаттар» тақырыбында студенттерге ашық сабақ ұйымдастырылды.

[kk]

ФМИМ әдістемелік апталығы аясында 23.02.2022ж  МиМ кафедрасының аға оқытушысы Аменова Әлия Әлиханқызының «Легирленген болат қорытпалар»атты ашық сабағы өтті. Ашық сабаққа факультет деканы, ОПҚ, кафедра қызметкерлері қатысты.

Сабақ барысында А.Аменова студенттерге болаттарды таңбалауды түсіндіріп, үйретті. Әр түрлі болаттардың қасиеттері мен қолданылуы туралы негізгі түсінік берді. Тақырыпқа деген сүйіспеншілікті ояту, ұқыптылықты, дәлдікті, өз бетінше ойлау және мақсаттар мен міндеттер қою қабілеттерін тәрбиелеу-сабақтың негізгі мақсаттарының бірі болды.

Бұл сабақ адаптивті оқыту технологиясын қолдану арқылы өткізілді.

[/kk] [ru]

В рамках методической недели ФМИМ 23.02.2022 прошел открытый урок старшего преподавателя кафедры МиМ Аменовой Алии Алихановны на тему «Легированные стали сплавы». Присутствовали: декан, ППС кафедры, сотрудники ДАП.

Цель урока: Научить студентов разбираться в маркировке сталей. Дать основные понятия о свойствах и применении различных сталей. Привить любовь к предмету, воспитать внимательность, аккуратность, умение мыслить самостоятельно и ставить перед собой цели и задачи.

Данный урок проводился с применением технологии адаптивного обучения.

[/ru] [en]

Within the framework of the METHODOLOGICAL WEEK FMIM on 23.02.2022, an open lesson was held by the senior teacher of the MiM Department Amena Aliya Alikhanovna on the topic «Alloyed steel alloys». Present: dean, teaching staff of the department, employees of the DAP.

The purpose of the lesson: To teach students to understand the marking of steels. To give basic concepts about the properties and application of various steels. To instill love for the subject, to educate attentiveness, accuracy, the ability to think independently and set goals and objectives.

This lesson was conducted using adaptive learning technology.

[/en]

Просмотров: 2  048