II международный симпозиум «Социология образования» | II международный симпозиум «Социология образования» | «БІЛІМ ӘЛЕУМЕТТАНУЫ» тақырыбына ЕКІНШІ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ СИМПОЗИУМ өткізеді

Уважаемые коллеги, докторанты и магистранты! Казахский национальный педагогический университет им. Абая, Институт Магистратуры и PhD докторантуры, кафедры Политологии и социально-философских дисциплин и Психолого-педагогических специальностей совместно  проводит 16-17 мая 2013 года Второй международный симпозиум «Социология образования».

Место проведения: Республика Казахстан, г. Алматы, ул. Джамбула, 25 /угл. ул. Ч. Валиханова, конференц-зал Института Магистратуры и PhD докторантуры КазНПУ им.Абая. Начала работы  в 10.00 ч. 16 мая 2013г.

Основные направления работы симпозиума:

• Семья в системе непрерывного и преемственного образования.
  • Социология, психология и педагогика дошкольного образования: теория и социальная практика.
  •  Социальные функции общеобразовательных школ и проблемы их эффективной реализации.
  • Педагог-профессионал и педагог-функционер: социологический и социально-педагогический анализ.
  • Взаимодействие бизнеса и компетентных специалистов: опыт и проблемы.
  • Девиантное поведение и коррекционное образование для подростков и взрослых.
  • Методологические подходы, принципы и методы социологии образования и педагогики ХХI века.

Для включения докладов в программу симпозиума необходимо предоставить до 01 мая 2013 года заявку и с указанием Ф.И.О. (полностью), ученой степени, звания, должности, организации, контактного адреса,  названия доклада и текст доклада.

Тексты докладов принимаются до 01 мая 2013 г. по почте: Tynyshtyk43@mail.ru

[/ru] [kk]

Құрметті әріптестер, докторанттар мен магистранттар! Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті, Магистратура және PhD докторантура институтының  «Саясаттану және әлеуметтік-философиялық пәндер» және «Психологиялық -педагогикалық мамандықтар»  кафедралары бірлесіп 2013 жылдың 16-17 мамырында «БІЛІМ ӘЛЕУМЕТТАНУЫ» тақырыбына ЕКІНШІ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ СИМПОЗИУМ  өткізеді.

Өткізілу орны: Қазақстан Республикасы, Алматы қаласы, Жамбыл көшесі, 25/  Ш. Уәлиханов көшесінің қиылысы, Абай атындағы ҚазҰПУ, Магистратура және PhD докторантура институтының  конференц-залы.

Жұмысының басталуы 2013 жылдың 16 мамыры, сағат 10.00

Конференция жұмысының негізгі бағыттары:

• Үздіксіз және сабақтас білім жүйесіндегі отбасы.
  • Мектепке дейінгі білім әлеуметтануы психологиясы және педагогикасы: теория және әлеуметтік тәжірибе.
  •  Жалпыға бірдей білім беретін орта мектептің әлеуметтік қызметі және оны тиімді іске асырудың мәселелері.
  • Кәсіби шебер педагог және қызмет етуші педагог: әлеуметтанулық және әлеуметтік –педагогикалық талдау.
  • Құзіретті мамандарды даярлаудағы бизнес пен өзарабайланысы: тәжірибе және мәселелері.
  • Девиантты мінез-құлық және жасөспірімдер мен ересектерге арналған  түзетушілік білім.
  • ХХ1 ғасыр әлеуметтануы мен педагогикасының әдіснамалық тұрғылары, ұстанымдары және әдістері.

Баяндаманың симпозиум бағдарламасына енуі үшін 2013 жылдың 01 мамырынадейін қатысушының аты-жөні (толық), ғылыми дәрежесі, атағы, қызметі, жұмыс орны, мекен-жайы мен баяндама мәтіні (аты мен мазмұны)  Tynyshtyk43@mail.ru поштасына келіп түсуі керек. Баяндамалар мәтіндері 2013 жылғы 01 мамырына дейін қабылданады.

[/kk]

Для ознакомления с более подробной информацией скачайте файлы:

Скачать прикреплённые файлы: