КАРАГАНДИНСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ «БОЛАШАК» | KARAGANDA UNIVERSITY «BOLASHAK» | ҚАРАҒАНДЫ «БОЛАШАҚ» УНИВЕРСИТЕТІ

Уважаемые коллеги!

Карагандинский университет «Болашақ» приглашает Вас принять участие в работе круглого стола: «Конституция как правовая основа развития предпринимательства: теоретические и практические аспекты», посвященного 20-летию Конституции Республики Казахстан и реализации программы «План нации — 100 шагов по реализации пяти институциональных реформ главы государства Нурсултана Назарбаева», которая состоится 27 августа 2015 года.

Инфомационное письмо

[/ru] [kk]

Құрметті әріптестер!

Қарағанды «Болашақ» университеті сіздерді Қазақстан Республикасының Конституциясының 20 жылдығына арналған және «Ұлт жоспары – Нұрсұлтан Назарбаевтың бес институционалдық реформасын жүзеге асырудың 100 қадамы» бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында 2015 жылдың 27 тамызында өткізілетін «Конституция кәсіпкерліктің дамуының негізі ретінде: теориялық және тәжірбиелік аспектілері» тақырыбындағы дөңгелек үстел жұмысына қатысуға шақырамыз.

Ақпараттық хат

[/kk]