Определились победители Осеннего кубка лиги «Магнитка» |WINNERS OF THE AUTUMN CUP OF LEAGUE «MAGNETA» DETERMINED |«Магнитка» лигасының Күзгі кубок жеңімпаздары анықталды

Шестнадцать лучших команд КВН Караганды и Темиртау встретились на сцене Карагандинского государственного индустриального университета 15 ноября. В числе игроков – две команды КГИУ. Самые веселые и находчивые не только соревновались в остроумии, но и поздравили лигу с днем рождения – ровно год назад она начала свою работу.

Море искрометных шуток, сценки, танцы и песни – зрители в этот день повеселились от души. Жюри, состоящему из известных в Темиртау людей, предстояла нелегкая работа. В итоге места распределились следующим образом:

1 – сборная Темиртау лиги «Жайдарман»

2 – команда «Такие разные» (г. Караганда)

3 – сборная КГИУ и команда «Группа крови»

Лучшая шутка, по мнению жюри, была у команды КГИУ «Железнорожденные». Лучшим игроком признан Меней Ерканат из сборной Темиртау лиги «Жайдарман».

Поздравляем победителей!

Пресс служба КГИУ

[/ru] [en]

Sixteen of the best teams of KVN Karaganda and Temirtau met on the stage of the Karaganda State Industrial University on November 15. Among the players there are two teams of KGIU. The most cheerful and resourceful not only competed in wit, but also congratulated the league on their birthday – exactly one year ago it began its work.

The sea of sparkling jokes, skits, dances and songs – the audience on this day had a good time. The jury, consisting of people known in Temirtau, had to work hard. As a result, the places were distributed as follows:

1 – Team Temirtau League «Zhaydarman»

2 – the team «Such different» (Karaganda)

3 – team KGIU and team «Blood Group»

The best joke, according to the jury, was at the KGIU team «Iron-Man.» The best player is Meney Yerkanat from the team of Temirtau League «Zhaydarman».

Congratulations to the winners!

IMG_8526IMG_8347IMG_8505IMG_8255

[/en] [kk]

15 қарашада Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің сахнасында Қарағанды мен Теміртаудың он алты үздік КВН командасы   кездесті. Сол ойыншылардың ішінде екі команда ҚМИУ. Ең көңілді және тапқырлар тапқыштықта тек жарысып қана қоймай, тура бір жыл бұрын өз жұмысын бастаған лиганы туған күнімен құттықтады.

Жарқылдаған әзілдер, көріністер, би мен әндер –  бұл күні көрермендердің шын жүректен көңілін көтерді. Теміртаудың танымал адамдарынан құралған қазылар алқасында қиын жұмыс міндеті тұрды. Нәтижесінде орындар келесідей бөлінді:

1 – «Жайдарман» лигасының Теміртау құрамасы

2 – «Осындай әр түрлі» командасы (Қарағанды қ.)

3 – ҚМИУ құрамасы және «Қан тобы» командасы

Қазылар алқасының айтуынша, ең үздік әзіл-қалжың ҚМИУ «Железнорожденные»командасында болды. «Жайдарман»лигасы Теміртау құрамасынан Меней Ерқанат -Үздік ойыншы атанды.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз!

[/kk]