«НАСЛЕДИЕ ШЕРХАНА МУРТАЗЫ – КАК СТРЕЛА ЧЕСТНОСТИ»|THE HERITAGE OF SHERKHAN MURTAZA IS AS A ARROW OF HONESTY|«ШЕРХАН МҰРТАЗАНЫҢ МҰРАСЫ – АДАЛДЫҚТЫҢ ЖЕБЕСІНДЕЙ»

[kk]

«ШЕРХАН МҰРТАЗАНЫҢ МҰРАСЫ – АДАЛДЫҚТЫҢ ЖЕБЕСІНДЕЙ»

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің бастамасымен «Шерхан Мұртазаның мұрасы – адалдықтың жебесіндей» тақырыбында кезекті онлайн адалдық сағаты өтті. Адалдық сағатына Қарағанды Индустриялық университетінің студенттері де белсене қатысты.

Адалдық сағатының барысынба адалдық, ұят секілді құндылықтарды жастардың бойына сіңіру арқылы адал еңбек пен рухани адамдық қасиеттер жоғары бағаланатын, жемқорлықсыз парасатты қоғам құруға болады деп сенім білдіреді.

[/kk]

«НАСЛЕДИЕ ШЕРХАНА МУРТАЗЫ – КАК СТРЕЛА ЧЕСТНОСТИ»

Агентством по противодействию коррупции проведен очередной онлайн урок добропорядочности на тему «Наследие Шерхана Муртазы – как стрела честности». Студенты Карагандинского индустриального университета также приняли активное участие в часе добропорядочности.

Организаторы часа добропорядочности уверены, прививая эти ценности молодому поколению, можно построить добродетельное общество, где не будет места коррупции, где будут ценными высоконравственные человеческие качества и честный труд.

[/ru]

[en]

The Anti-Corruption Agency conducted another online lesson on integrity on the topic “The legacy of Sherkhan Murtaza is like an arrow of honesty”. Students of the Karaganda Industrial University also took an active part in the Hour of Integrity.

The organizers of the Hour of Integrity are confident that by instilling these values in the younger generation, it is possible to build a virtuous society, where there will be no place for corruption, where highly moral human qualities and honest work will be valuable.

[/en]
Просмотров: 1  519