ПРИЗОВОЕ МЕСТО |PRIZE PLACE| ЖҮЛДЕЛІ ОРЫН

[kk]

«Жүлделі орын»

Академик Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды университетінің ұйымдастыруымен «Қазақстан – менің Отаным» атты VII Республикалық студенттік ғылыми- тәжірибелік конференциясында Қарағанды

индустриялық университетінің 1 курс студенті Тілеубек Арайлым III орын иеленді.
Арайлым 450 студенттің арасынан жүлделі орынға ие болды. Республикалық конференцияның қазылар алқасының мүшелері студентіміздің жоғары әлеуетін атап өтті. Жас студенттің ғылыми жетекшісі – тарих ғылымдарының магистрі Мағира Солтанқызы Солтан.
Арайлым жастығына қарамастан ғылыми-зерттеу жұмыстарымен белсенді айналысады. Ол бірнеше рет қалалық және университеттік конференциялар мен форумдарда баяндама жасады. Арайлым университет пен қаланың қоғамдық өміріне белсене араласады, университетіміздің студенттік парламентін басқарады. Арайлымды жеңісімен шын жүректен құттықтап, жаңа табыстар тілейміз!

[/kk]

«Призовое место»

Студентка первого курса Карагандинского индустриального университета Тлеубек Арайлым заняла третье место в VII Республиканской студенческой научно-

практической конференции «Казахстан – моя Родина», организованной Карагандинским университетом имени академика Е.А. Букетова.

Арайлым заняла призовое место среди 450 студентов. Члены жюри Республиканской конференции отметили высокий потенциал нашей студентки. Научный руководитель Арайлым – магистр исторических наук Магира Солтановна Солтан. Несмотря на юный возраст, Арайлым активно занимается исследовательской деятельностью, также она активно участвует в общественной жизни университета и города. Арайлым возглавляет студенческий парламент нашего университета. Мы от всей души поздравляем Арайлым с победой и желаем новых успехов!

[/ru] [en]

A first-year student of the Karaganda Industrial University Tleubek Araylym took third place in the VII Republican Student Scientific and

practical conference «Kazakhstan is my Motherland», organized by the Karaganda University named after Academician E.A. Buketova.

Araylym won a prize among 450 students. The jury members of the Republican Conference noted the high potential of our student. Araylym’s supervisor is Magira Soltanovna Soltan, Master of Historical Sciences. Despite her young age, Arailym is actively engaged in research activities, she is also actively involved in the public life of the university and the city. Araylym heads the student parliament of our university. We sincerely congratulate Arailym on his victory and wish him new successes!

[/en]
Просмотров: 1  456