ПОЗДРАВЛЯЕМ, ЖҮНІСҚАЛИЕВ ТАЛҒАТ ТОҚАШҰЛЫ!|CONGRATULATIONS TO ZHUNISKALIEV TALGAT TOKASHEVICH ON AWARDING THE ACADEMIC TITLE OF PhD!|ЖҮНІСҚАЛИЕВ ТАЛҒАТ ТОҚАШҰЛЫ, PhD ҒЫЛЫМИ АТАҒЫМЕН ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

Поздравляем директора департамента науки, инноваций и международного сотрудничества Карагандинского индустриального университета Жүнісқалиев Талғат Тоқашұлы с защитой диссертационной работы в металлургии и получением статуса доктора философии PhD.

Первым получил образование молодой выпускник Актюбинского государственного университета. Жүнісқалиев Талғат Тоқашұлы работал оператором в ТОО «Hobas Pipes Kazakhstan». Жүнісқалиев Талғат Тоқашұлы -профессионал своего дела.

В настоящее время директор департамента науки, инноваций и международного сотрудничества Карагандинского индустриального университета Жүнісқалиев Талғат Тоқашұлы желает успехов в работе и творческих успехов. Поздравляем с новым научным званием.

[/ru] [kk]

Қарағанды индустриялық университетінің ғылым, инновация және халықаралық ынтымақтастық департамент директоры, Жүнісқалиев Талғат Тоқашұлын металлургия саласында диссертациялық жұмысын қорғап, PhD философия докторы мәртебесін алуымен құттықтаймыз.

Ең алғаш білім алған ордасы Жұбанов атындағы Ақтөбе  мемлекеттік университетінің жас түлегі, алғашқы жұмыс баспалдағы «Hobas Pipes Kazakhstan» ЖШС, оператор болып қызмет атқарған. Жүнісқалиев Талғат Тоқашұлы өз ісінің майталманы.

Қазіргіргі уақытта Қарағанды индустриялық университетінің ғылым, инновация және халықаралық ынтымақтастық департамент директоры, Жүнісқалиев Талғат Тоқашұлына жұмысына сәттілік тілей отырып, білім жолындағы ізденісіне тек шығармашылық табыс тілейміз. Жаңа ғылыми атағыңызбен құттықтаймыз.

[/kk] [en]

Today we congratulate the director of the department of science, innovation and international cooperation of Karaganda industrial university Zhuniskaliev Talgat Tokashevich on defending his dissertation on metallurgy and obtaining the status of doctor of philosophy PhD.

A young graduate of Aktobe state university was the first to receive an education. Zhuniskaliev Talgat Tokashevich worked as an operator in «Hobas Pipes Kazakhstan» LLP. Zhuniskaliev Talgat Tokashevich- is a professional in his field.

Currently, director of the department of science, innovation and international cooperation of Karaganda industrial university Zhunuskaliev Talgat Tokashevich wishes success in work and creative success. I congratulate you on your new academic title.

[/en]