ҚарИУ «Жас мемлекеттік қызметшілер мектебі» жобасы аясында кездесу өтті

«Жас мемлекеттік қызметшілер мектебі» жобасына дарынды студенттерді ақпараттандыру және тарту мақсатында 2023 жылдың 13 қыркүйегінде Қарағанды индустриялық университетінде Іскер әйелдер кеңесінің төрағасы  Теміртау қаласы «Атамекен» ҰКП төрағасы Марина Васильевна Шиллер және әкімнің қоғаммен байланыс жөніндегі көмекшісі Гүлнұр Сағатқызы Әбдіғалиева 2-4 курс студенттерімен кездесу өткізілді.

Бұл жобаны «Қарағанды облысының жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы» ММ @jasprokrg тапсырысы бойынша «Қазақстан азаматтары» ҚБ @inforoom_kz жүзеге асырады.

Жас ұрпаққа мемлекеттік қызметте жұмыс істеуді бірнеше себептер бойынша қарастыру пайдалы болуы мүмкін екенін ескеру қажет:

1. Тұрақтылық пен сенімділік. Мемлекеттік қызмет әдетте тұрақты жалақы мен әлеуметтік төлемдермен қамтамасыз етіледі. Бұл әсіресе өздері және отбасы үшін қаржылық тұрақтылықты қамтамасыз етуге ұмтылатын жастар үшін маңызды болуы мүмкін.
  2. Кәсіби даму. Мемлекеттік қызметте жұмыс істеу заңнама, ресурстарды басқару және халықаралық қатынастар сияқты әртүрлі салаларда кәсіби дағдылар мен тәжірибені дамытуға мүмкіндік береді.
  3. Мағынасы және әлеуметтік құндылығы. Жастар мемлекеттік қызметте жұмыс істей отырып, қоғамға үлес қосып, азаматтардың өмірін жақсартуға, әлеуметтік-экономикалық мәселелерді шешуге атсалысатынын сезіне алады.
  4. Желілік мүмкіндіктер. Мемлекеттік қызметкерлер әртүрлі адамдармен, соның ішінде әріптестерімен және басқа ұйымдардың өкілдерімен кездесуі мүмкін. Бұл қызметкердің кәсіби мүмкіндіктерін кеңейтуге және пайдалы байланыстар орнатуға мүмкіндіктер береді.

Бүгін жастар мемлекеттің бүгінін ғана емес, болашағын да айқындайды. Жастар – Республикамыздың күші, стратегиялық және кадрлық ресурсы.