«МЕТАЛДАРДЫ ҚЫСЫММЕН ӨҢДЕУ» КАФЕДРАСЫНЫҢ ӘДІСТЕМЕЛІК АПТАЛЫҒЫ

«Металдарды қысыммен өңдеу» кафедрасының әдістемелік апталығы аясында бірқатар іс-шаралар өткізілді, қала оқушыларымен кәсіптік бағдар беру жұмыстары, бейіндік пәндер бойынша зертханалық және практикалық жұмыстар бойынша бірқатар ашық сабақтар, «Метрология» зертханасын одан әрі ашу үшін кафедраның оқу-әдістемелік әдебиеттері мен материалдық-техникалық базасының көрмесі өтті.

Кәсіптік бағдар беру жұмысы алғаш рет интерактивті оқыту және геймификация элементтерімен стандартты емес стильде жүргізілді. Алдымен қатысқан оқушылар қыздыру психотестіне қатысты, содан кейін оларға стандартты емес логикалық тапсырмаларды орындай отырып, ОМД кафедрасының білім беру бағдарламаларының тұсаукесері ұсынылды. Осыдан кейін әртүрлі мектептердің өкілдері арасында Mortal Kombat 11 ultimate бойынша ойын мини-турнирі өткізілді. Жеңімпаздар бағалы сыйлықтармен марапатталды.

Зертханалық және практикалық жұмыстар «Үздіксіз кең жолақты станының алғашқы топ клеттерінде ыстықтай илемдеу» имитациялық тренажерінде жүргізілді, бұл кафедра ББ студенттеріне ыстық илемдеу технологиясының теориялық есептеулерінің дұрыстығын тексеруге мүмкіндік береді.