ҚАРИУ СТУДЕНТТЕРІ АСТАНАҒА ЭКСКУРСИЯМЕН БАРДЫ

ҚарИУ студенттері Астанаға экскурсиямен барды.

«Жастарды әлеуметтендіру» жобасы аясында Қарағанды индустриялды университетінің студенттері 18 қарашада Астана қаласына экскурсиямен барды. Осы классикалық бір күндік тур барысында біздің балалар Қазақстан Астанасының көрікті жерлерін аралап, дәстүрлі формалардың Батыс сәулетімен қалай үйлесетінін көрді.

Экскурсияны Теміртау қаласының Жастар ресурстық орталығы ұйымдастырды.

Экскурсияға 4 орын кірді:

1. AiLand Аквариумы.
  2. Астана қаласының орталық мешіті (қаз. Астана қаласының бас мешіті) – Астанадағы Соборлық мешіт, Қазақстан мен Орталық Азиядағы ең үлкен мешіт.
  3. Бәйтерек.
  4. ЕХРО-Nyr Alem Болашақ мұражайы.

Біздің студенттердің айтуынша, осындай сапарларды ұйымдастыру арқылы білім алушылардың ғылымға, білімге және тарихқа деген құштарлығын ашуға болады. Сонымен қатар, мұндай іс-шаралар студент жастардың елге, жерге деген патриотизм сезімін тәрбиелейді.