II МЕЖДУНАРОДНАЯ НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ «ИННОВАЦИИ В ОБРАЗОВАНИИ: ПОИСКИ И РЕШЕНИЯ» | II International scientific and practical conference «INNOVATIONS IN EDUCATION: RESEARCHES AND SOLUTIONS» | «БІЛІМ БЕРУ ИННОВАЦИЯЛАРЫ: ІЗДЕНІС ЖӘНЕ ШЕШІМДЕР» ІІ Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы

Министерство образования и науки Республики Казахстан

НАЦИОНАЛЬНАЯ АКАДЕМИЯ ОБРАЗОВАНИЯ имени И. Алтынсарина

Федеральное государственное бюджетное образовательное учреждение высшего профессионального образования «Уральский государственный педагогический университет»

II Международная научно-практическая конференция «ИННОВАЦИИ В ОБРАЗОВАНИИ: ПОИСКИ И РЕШЕНИЯ»

Национальная академия образования имени И. Алтынсарина Министерства образования и науки Республики Казахстан совместно с Уральским государственным педагогическим университетом Министерство образования и науки Российской Федерации 20 ноября 2015 года проводит II-ю международную конференцию «Инновации в образовании: поиски и решения»

Языки конференции – казахский, русский, английский.

[/ru] [en]

The Ministry of Education and Science of the Republic of Kazakhstan The Ministry of Education and Science of Russian Federation NATIONAL ACADEMY OF EDUCATION named after Y. Altynsarin

Federal State Educational Institution of Higher Professional Education «Ural State Pedagogical University»

National Academy of Education named after Y. Altynsarin of the Ministry of Education and Science of Kazakhstan Republic with the Ural State Pedagogical University Ministry of Education and Science of Russian Federation holds the II international conference «Innovation in Education: researches and solutions» on November 20, 2015.

The aim of the conference is to provide an international forum for the dialogue between researchers and practitioners in the field of education innovation.

Languages – Kazakh, Russian and English.

[/en] [kk]

Қазақстан Республикасының Білім және Ғылым министрлігі

Ресей Федерациясының Білім және Ғылым министрлігі

Ы. Алтынсарин атындағы Ұлттық Білім Академиясы «Орал мемлекеттік педагогикалық университеті» Федералды мемлекеттік бюджеттік жоғарғы кәсіби білім беру мекемесі

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ы. Алтынсарин атындағы Ұлттық білім академиясы Ресей Федерациясының Білім және Ғылым министрлігі Орал мемлекеттік педагогикалық университетімен біріге 2015 жылғы 20 қарашасында «Білім беру инновациялары: ізденіс және шешімдер» атты ІІ-ші халықаралық конференциясын өткізеді.

Конференция мақсаты: білім берудегі инновация мәселелері бойынша зерттеушілер мен практиктердің диалогын өткізуге арналған халықаралық форум құру.

Конференцияның жұмыс тілдері – қазақ, орыс, ағылшын.

Толығырақ

[/kk]