Республиканская научно-практическая конференция «Ұлттық рухтың символы – Жұмабек Тәшенев» | | «Ұлттық рухтың символы – Жұмабек Тәшенев» республикалық ғылыми-практикалық конференция

В рамках 550-летия Казахского ханства Карагандинский государственный технический университет ( г. Караганда) 9 октября 2015 года проводит Республиканскую научно-практическую конференцию «Ұлттық рухтың символы – Жұмабек Тәшенев» посвященную 100-летию со дня рождения заслуженного деятеля, патриота казахского народа  Ж.Ташенева.

Конференция будет проходить на двух языках: казахский, русский.

Материалы конференции будут опубликованы в специальном сборнике.

Заявки для участия в конференции, тезис необходимо направить до  25 сентября 2015 года

Примечание: Уважаемые участники конференции! Дата и время проведения конференции возможно будет меняться. Сбор тезисов принимается в установленный срок.

информационное письмо

[/ru] [kk]

Құрметті әріптестер!

Қазақ хандығының 550 жылдығына орай 2015 жылдың 9 қазанында Қарағанды мемлекеттік техникалық университетінің ұйымдастыруымен Қазақстанның ерен қайраткері, ұлт жанашыры Ж.А.Тәшеневтің 100 жылдығына арналған «Ұлттық рухтың символы – Жұмабек Тәшенев» республикалық ғылыми-практикалық конференция өткізіледі.

Конференцияның жұмыс  тілдері: қазақ, орыс.

Конференция материалдары арнайы жинаққа басылып шығарылады.

Конференцияға қатысу үшін тапсырыстарды, тезистің мәтінін қыркүйек айының 25-не дейін

Ескерту: Құрметті конференцияға қатысушылар! Конференцияның өтетін күні мен уақыты өзгеруі мүмкін. Мақала жоғарыда көрсетілген уақыт бойынша қабылданады.

Ақпараттық хат

[/kk]