Волонтерский клуб «Камкор» признан одним из лучших в городе|The volunteer club «Kamkor» is recognized as one of the best in the city|«ҚАМҚОР» ЕРІКТІЛЕР КЛУБЫ ҚАЛАМЫЗДЫҢ ҮЗДІК КЛУБЫ РЕТІНДЕ ТАНЫЛДЫ

IMG_4632IMG_4656IMG_4683IMG_4836

Волонтерский клуб «Камкор» Карагандинского государственного индустриального университета признан одним из лучших волонтерских организаций города. На прошедшем недавно Форуме волонтеров руководитель клуба Абилхасымова Айгерим получила благодарственное письмо от заместителя акима города Есимханова Д.Ж.

По мнению организаторов Форума, студенты КГИУ принимают активное участие в развитии волонтерского движения  в Темиртау. Волонтеры нашего университета регулярно проводят благотворительные акции для воспитанников детского дома «Айналайын», Центра адаптации несовершеннолетних, Дома Милосердия, участвуют в акции «Дорога в школу», помогая собирать детей из малообеспеченных семей в школу.

На протяжении 4 лет клубом «Камкор» руководит студентка 4 курса Абилхасымова Айгерим, она неравнодушна к проблемам социально уязвимых категорий, поэтому благодарственное письмо акимата города для нее стало очень приятным сюрпризом.

На сегодня клуб «Камкор» объединяет свыше 40 студентов нашего университета. В свою очередь мы хотим сказать: Волонтером быть очень почетно!

Пресс-служба КГИУ

[/ru]

[en]

IMG_4632IMG_4656IMG_4683IMG_4836

Volunteer club «Kamkor» of Karaganda state industrial university is recognized as one of the best volunteer organizations of the city. At the recent Forum of Volunteers, the head of the club Abilhasymova Aygerim received a letter of thanks from the deputy akim of the city Yesimkhanov D.Zh.

In the opinion of the organizers of the Forum, KGIU students take an active part in the development of the volunteer movement in Temirtau. Volunteers of our university regularly hold charitable events for the children of the children’s home «Ainalaiyn», the Center for Adaptation of Minors, the House of Mercy, participate in the action «Road to School», helping to collect children from low-income families in school.

For 4 years, the «Kamkor» club is run by a 4th year student Abilhasymova Aigerim, she is not indifferent to the problems of socially vulnerable categories, so the thank-you letter of the city akimat for her was a very pleasant surprise.

For today «Kamkor» club unites over 40 students of our university. In turn, we want to say: Volunteer to be very honorable!

IMG_4741IMG_4878IMG_4934IMG_4946

Press-service of KGIU

[/en]

[kk]

IMG_4632IMG_4656IMG_4683IMG_4836

Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің «Қамқор» еріктілер клубы қаламыздың ең үздік еріктілер ұйымы ретінде танылды. Жақында өткен Еріктілер форумында клуб жетекшісі Айгерим Абилхасымоваға қала әкімінің орынбасары Д.Ж. Есимханов Алғыс хат тапсырды.

Форум ұйымдастырушылардың пікірі бойынша ҚМИУ студенттері Теміртау қаласында еріктілер қозғалысын дамыту  бағытында өздерінің белсенділігін танытуда. Университет еріктілері «Айналайын» балалар үйі, Жасөспірімдердің бейімделу орталығы, Мейірімділік үйінің тұрғындарына арналған қайырымдылық іс-шараларын тұрақты түрде жүзеге асырып келеді, сонымен бірге әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларындағы балаларға көмек ретінде ұйымдастырылатын «Мектепке баратын жол» акциясына да қатысады.

4 жыл бойы «Қамқор» клубы 4 курс студенті Айгерим Абилхасымованың жетекшілігімен жұмыс жасап келеді, ол барлық қайырымдылық шараларына қатысты іс шараларға белсене қатысуға ұйым еріктілермен бірге жұмыс жасайды, сондықтан ол үшін қала әкімінің Алғыс хатымен марапатталуы толық күтпеген жағдай болды.

Бүгінгі күні «Қамқор» клубында 40 астам біздің университетіміздің студенттері қайрымдылық істермен айналысады. Ерікті болу дегеніміз, ол құрмет!

IMG_4741IMG_4878IMG_4934IMG_4946

ҚМИУ Баспасөз қызметі