Сотрудники и студенты КГИУ приняли участие в «ЭКО-КРОСС»|STAFF AND STUDENTS OF KSIU TOOK PART IN « ECO-CROSS» | ҚМИУ қызыметкерлері мен студенттері «ЭКО-КРОСС» марафонына қатысты.

5 октября 2019 года сотрудники и студенты Карагандинского государственного индустриального университета приняли активное участие в городском забеге «ЭКО – КРОСС». Организаторами забега компания являлись » ТТК» @ttktemirtau, акимат г.Темиртау @akimat.temirtau и Беговой клуб @run_temirtau.

ЭКО-КРОСС – это спортивное мероприятие, посвящённое здоровому и экологичному образу жизни.

Цели мероприятия:

– Пропаганда здорового образа жизни.

– Напоминание о важности заботы об окружающей среде.

– Объединение людей, придерживающихся здорового образа жизни.

ЭКО-КРОСС проводился в городе Темиртау впервые.

Пресс – служба КГИУ.

[/ru] [kk]

2019 жылы 5 қазанда Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің қызметкерлері мен студенттері «ЭКО – КРОСС» қалалық жүгірісіне белсене қатысты. Жүгірудің ұйымдастырушылары «ТТК» компаниясы @ttktemirtau, Теміртау қаласының әкімдігі @akimat.temirtau және @run_temirtau жүгіру клубы болды.

ЭКО-КРОСС-бұл салауатты және экологиялық өмір салтына арналған спорттық шара.

Іс-шара мақсаты:

– Салауатты өмір салтын насихаттау.

– Қоршаған ортаға қамқорлық жасаудың маңыздылығын еске салу.

– Салауатты өмір салтын ұстанатын адамдарды біріктіру.

ЭКО-КРОСС Теміртау қаласында алғаш рет өткізілді.

ҚМИУ баспасөз қызметі.

[/kk] [en] On October 5, 2019, employees and students of Karaganda state industrial university took an active part in the city race «ECO – CROSS». The organizers of the race were » TTK » @ttk temirtau, akimat of Temirtau @akimat.temirtau and Running club @run_temirtau.
ECO-CROSS is a sports event dedicated to a healthy and environmentally friendly lifestyle.
Purpose of action:
– Promotion of a healthy lifestyle.
– Reminder of the importance of caring for the environment.
– Association of people who adhere to a healthy lifestyle.
ECO-CROSS was held in Temirtau for the first time.
The press service of KSIU
[/en] https://www.youtube.com/channel/UC-aa53aUWofqBe8HYhvSsgA