В КарИУ прошла интеллектуальная игра-викторина «Абайдың сыр сандығы»|KGIU HOSTED AN INTELLECTUAL GAME-QUIZ «ABAYDYN SYR SANDYGY»|

В рамках недели науки в КарИУ прошла интеллектуальная игра-викторина «Абайдың сыр сандығы», в которой приняли участие не только студенты и преподаватели КарИУ, но и других вузов Казахстана. Предлагаем Вашему вниманию видеоролик с данного мероприятия.

[/ru] [kk]

Ғылым  апталығы аясында ҚМИУ «Абайдың сыр сандығы» интеллектуалды ойын-викторинасы өткізілді, оған тек ҚМИУстуденттері мен оқытушылары ғана емес, сонымен бірге Қазақстанның басқа да жоғары оқу орындарының студенттері де қатысты. Назарларыңызға осы оқиғадан бейнебаян ұсынамыз.

[/kk] [en]

As part of the week of science, KGIU hosted an intellectual game-quiz «Abaydyn Syr sandygy», which was attended not only by students and teachers of KGIU, but also other universities in Kazakhstan. We offer you a video clip from this event.

[/en]

Просмотров: 1  157