МЕЖДУНАРОДНЫЙ МОЛОДЕЖНЫЙ КОНКУРС СОЦИАЛЬНОЙ АНТИКОРРУПЦИОННОЙ РЕКЛАМЫ «ВМЕСТЕ ПРОТИВ КОРРУПЦИИ!»|INTERNATIONAL YOUTH CONTEST OF SOCIAL ADVERTISING OF ANTI-CORRUPTION «TOGETHER AGAINST CORRUPTION!»|«БІРГЕ СЫБАЙЛАС ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ!» АТТЫ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ СЫБАЙЛАС ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ ЖАРНАМАЛЫҚ ЖАСТАР БАЙҚАУЫ

Генеральная прокуратура Российской Федерации объявляет о начале приема заявок для участия в Международном молодежном конкурсе социальной антикоррупционной рекламы «Вместе против коррупции!».

Участниками конкурса могут быть граждане любого государства (авторы-физические лица или творческие коллективы) в возрасте от 14 до 35 лет.

Номинации: «Лучший плакат» и «Лучший видеоролик».

Цели конкурса – привлечение молодежи к участию в профилактике коррупции, к разработке и использованию социальной антикоррупционной рекламы для предотвращения коррупционных проявлений; формирование практики взаимодействия общества с органами, осуществляющими деятельность в сфере борьбы с коррупцией, в антикоррупционном просвещении населения.

Задачи конкурса:

• антикоррупционное просвещение населения; формирование в обществе нетерпимого отношения к коррупционным проявлениям;
  • привлечение внимания общественности к вопросам противодействия коррупции, а также роли органов прокуратуры и иных государственных органов, осуществляющих деятельность в этой сфере, результатам такой деятельности.
  • укрепление доверия к органам прокуратуры и иным государственным органам, осуществляющим деятельность в сфере борьбы с коррупцией; формирование позитивного отношения к проводимой ими работе.

Конкурсные работы (плакаты и видеоролики) принимаются на сайте конкурса www.anticorruption.life на официальных языках Организации Объединенных Наций: английском, арабском, испанском, китайском, русском, французском.

Начало приема конкурсных работ – 01.05.2020 (с 10:00 по московскому времени); окончание приема конкурсных работ – 01.10.2020 (в 18:00 по московскому времени).

Победители и призеры конкурса будут награждены Организатором конкурса почетными медалями с символикой конкурса.

Условия конкурса и подробности оформления заявок смотрите на сайте нашего университета: https://tttu.edu.kz/

[/ru] [kk]

Ресей Федерациясының Бас Прокуратурасы «Бірге сыбайлас жемқорлыққа қарсы!» атты халықаралық сыбайлас жемқорлыққа қарсы жарнамалық жастар байқауына қатысуға өтінімдер қабылдау басталғаны туралы хабарлайды.

14 пен 35 жас аралығындағы кез келген мемлекеттің азаматтары (жеке авторлар немесе шығармашылық ұжымдар) байқауға қатыса алады.

Номинациялар: «Үздік плакат» және «Үздік бейнебаян».

Байқаудың мақсаты – жастарды сыбайлас жемқорлықтың алдын алуға қатысуға тарту, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу үшін әлеуметтік сыбайлас жемқорлыққа қарсы жарнаманы әзірлеу және қолдану; қоғамды сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылға тартылған органдар мен халықты сыбайлас жемқорлыққа қарсы тәрбиелеудегі өзара іс-қимыл тәжірибесін қалыптастыру.

Байқаудың мақсаты:

– халықты сыбайлас жемқорлыққа қарсы тәрбиелеу; қоғамда сыбайлас жемқорлыққа төзбеушілік көзқарасты қалыптастыру;

– қоғамның назарын сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес мәселелеріне, сондай-ақ прокуратура органдарының және осы саладағы қызметті жүзеге асыратын басқа да мемлекеттік органдардың рөліне, осындай қызмет нәтижелеріне.

– прокуратура органдарына және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жасайтын басқа да мемлекеттік органдарға сенім қалыптастыру; олардың жұмысына оң көзқарасты қалыптастыру.

Байқауға қатысуға арналған материалдар (плакаттар мен бейнбаяндар) байқаудың www.anticorrup.life  сайтында Біріккен Ұлттар Ұйымының ресми тілдерінде қабылданады: араб, ағылшын, қытай, орыс, француз, испан.

Өтінімдерді  қабылдау – 01.05.2020 (Мәскеу уақыты бойынша 10: 00) басталады; Өтінімдерді қабылдаудың соңғы мерзімі – 01.10.2020 (Мәскеу уақытымен 18: 00).

Жарыстың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін жарыс ұйымдастырушысы жарыс белгілері бар құрметті медальдармен марапаттайды.

Байқаудың шарттары мен өтінімдерді тіркеу туралы толығырақ ақпарат университет сайтында орналастырылған: https://tttu.edu.kz/

The regulation on the competition

[/kk]