Итоги данного конкурса подводятся ежемесячно. По результатам января звания лучших удостоены старший преподаватель кафедры «Экономика и бизнес» Петровская Ася Станиславовна и заведующий сектором технического обслуживания Департамента цифровой трансформации Абдулов Александр Салимович. Поздравляем наших коллег!

[/ru] [en]

The results of this competition are announced monthly.  According to the results of January, the title of the best was awarded to the senior lecturer of the Department of Economics and Business, Petrovskaya Asya Stanislavovna and the head of the technical service sector of the Department of Digital Transformation, Abdulov Alexander Salimovich.  Congratulations to our colleagues!

[/en] [kk]

Бұл байқаудың қорытындылары ай сайын шығарылады. Қаңтар айының қорытындысы бойынша «Айдың үздік қызметкері» атағы «Экономика және бизнес» кафедрасының аға оқытушысы Ася Станиславовна Петровскаяға және Цифрлық трансформациялау департаментінің Техникалық қызмет көрсету секторының жетекшісі Александр Салимович Абдуловқа берілді. Әріптестерімізді құттықтаймыз!

[/kk]