Құрметті кариу пікірсайыс қозғалысының қатысушылары!

Пікірсайыс-бұл белгілі бір ережелерге сәйкес жүргізілетін пікірталастың ерекше түрі болып табылатын интеллектуалды ойын. Пікірсайыс логикалық және сыни ойлауды дамытады, коммуникативті мәдениет пен көпшілік алдында сөйлеу дағдыларын дамытады, тәуелсіз шешім қабылдауға дайындайды, қоғамның болашақ көшбасшылары ретінде жеке тұлғалардың қалыптасуына ықпал етеді.

«Абадан» пікірсайыс клубының міндеттері:

– Сыни және шығармашылық ойлауға қабілетті әлеуметтік жетілген, жауапты жастардың ұрпағын қалыптастыру;

– Колледж студенттерінің белсенді азаматтық ұстанымын қалыптастыру;

– Жас ұрпақ арасында өзін-өзі тәрбиелеу қажеттілігін дамыту;

– Шешендік өнерге және пікірталас жүргізу ережелеріне үйрету;

– Даулы жағдайларды дипломатиялық жолмен шешу қабілетін ояту

– Мемлекеттік бағдарламалар мен жобаларды іске асыру бойынша жаңа идеяларды анықтау.

Сіздерден «Абадан» дебат клубының 2022 – 2023 оқу жылына арналған іс-шаралар жоспарымен Мұқият танысуларыңызды сұраймыз:

ttps://drive.google.com/file/d/1mXDDtFTXBRkXx8LRvJiMqVCjCMAZ8cgF/view

Университетіміздің пікірталас қозғалысын дамыту, жастардың белсенділігін арттыру, сондай-ақ өз ойларын дұрыс баяндау, дауласу, ойлауды дамыту аясында ағымдағы оқу жылында «Абадан»клубының жас дебатерлеріне арналған келесі тренингтер мен семинарлар жоспарланған:

Тақырып 1. «Пікірталас жүргізу. Пікірталас тақырыбы».

Тақырып 2. «Баспасөз конференциялары».

Тақырып 3. «Аргументтер тізбегі».

Тақырып 4. «Дәлел және қарсы дәлел, олардың стратегиялары».

Тақырып 5. «Істі кеңейту. Ойынды талдау»

Тренингтердің толық кестесі 215 бас корпус аудиториясының студенттік өзін-өзі басқару коворкинг орталығында ілінген.