18 ноября 2022 года преподаватели секции «Энергетика» провели интеллектуальную викторину «Своя игра»…|On November 18, 2022, the teachers of the «Energy» section held an intellectual quiz «Own game»…|2022 жылы 18 қарашада «Энергетика» секциясының оқытушылары 6В07105 «Өнеркәсіптік нысандарды энергиямен қамтамасыз ету»…

[kk]

2022 жылы 18 қарашада «Энергетика» секциясының оқытушылары 6В07105 «Өнеркәсіптік нысандарды энергиямен қамтамасыз ету» білім беру бағдарламасының студенттерінің қатысуымен «Өз ойыным« интеллектуалды викторинасын өткізді. Викторинаға ЭПО-19, ЭПО-19 к, ЭПО-20, ЭПО-20к, ЭПО-21с топтарының студенттері қатысты.

Викторинадағы негізгі процесс сұрақтарға жауап. Сұрақтар тұжырым түрінде сипатталады, онда ізделген сөз есімдікпен ауыстырылады. Ойыншылар сұрақтың не туралы екенін болжап, жауап беруі керек. Викторина сұрақтары білім беру бағдарламасында игерілген пәндер бойынша құрастырылды. Викторина сұрақтарының арасында «Оқытушылардың сұрақтары» санаты болды. Студенттер үш командаға бөлінді. Ойын қорытындысы бойынша қатысушыларға естелік сыйлықтар табысталды.

«Өз ойыным» — студенттердің меңгерген пәндері бойынша білімдерін тексерудің тамаша тәсілі.

«Энергетика» кафедрасының барлық оқытушылары әдістемелік апталықты ұйымдастыруға белсенді қатысты.

[/kk]

[en]

On November 18, 2022, the teachers of the «Energy» section held an intellectual quiz «Own game» with the participation of students of the educational program 6B07105 «Power supply of industrial facilities». Students of groups PSIF-19, PSIF -19k, PSIF -20, PSIF -20k, PSIF -21s took part in the quiz.

The main process in a quiz is answering questions. The questions are formulated in the form of statements, where the search word is replaced by a pronoun. Players must guess what the question is about and answer. The questions of the quiz were compiled according to the previously studied disciplines of the educational program. Among the questions of the quiz was the category «Questions from teachers». The students were divided into three teams. According to the results of the game, the participants were awarded memorable prizes.

«Own Game» is a great way for students to test their knowledge of the studied disciplines.

All teachers of the department «Energy» actively participated in the organization of the methodological week.

[/en]

18 ноября 2022 года преподаватели секции «Энергетика» провели интеллектуальную викторину «Своя игра» с участием студентов образовательной программы 6В07105 «Энергообеспечение промышленных объектов». В викторине приняли участие студенты групп ЭПО-19, ЭПО-19к, ЭПО-20, ЭПО-20к, ЭПО-21с.

Основной процесс в викторине — ответ на вопросы. Вопросы сформулированы, в виде утверждений, где искомое слово заменено местоимением. Игроки должны догадаться, о чём идёт речь в вопросе, и дать ответ. Вопросы викторины были составлены по ранее изученным дисциплинам образовательной программы. Среди вопросов викторины была категория «Вопросы от преподавателей». Студенты были поделены на три команды. По результатам игры участникам вручены памятные призы.

«Своя игра» — отличный способ для студентов проверить свои знания по изученным дисциплинам.

Все преподаватели кафедры «Энергетика» активно приняли участие в организации методической недели.

[/ru]

Просмотров: 1  372