«ҚАРИУ ТҮЛЕКТЕР ЖӘРМЕҢКЕСІ – 2023»

2023 жылдың 21 сәуірінде Қарағанды индустриялық университетінің базасында жұмыс берушілер мен жұмыс іздеп жүрген түлектердің мүдделерін жақындастыру мақсатында Теміртау қаласы мен еліміздің басқа өңірлерінің түрлі компаниялары мен ұйымдары өкілдерінің ЖОО студенттері мен түлектерімен дәстүрлі кездесуі өтті.

КарИУ түлектерінің жәрмеңкесі жас мамандарды жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу бағдарламасының ажырамас бөлігі болып табылады, өйткені түлектер үшін мансаптың дұрыс басталуы кәсіби болашақ үшін шешуші рөл атқарады. Жәрмеңкеде студенттер бір жерде бірнеше ұйымдардың өкілдерімен сөйлесіп, оларға қызықтыратын сұрақтар қойып, компания, Бос орындар туралы қосымша ақпарат алып және болашақ мансабын құруда дұрыс таңдау жасай алады.

Түлектер жәрмеңкесіне ірі, орта және шағын бизнестің 13 кәсіпорны қатысты: "АрселорМиттал Теміртау" АҚ, "Bassel Group LLS" ЖШС, "Теміртау электрометаллургиялық комбинаты" АҚ, "Қазақстан Халық Банкі" АҚ, "Карцемент" АҚ, "Теміртау қаласының халықты жұмыспен қамту орталығы" КММ, "QazTehna" ЖШС , "KMK Trade Company" ЖШС, "Промальпгрупп" ЖШС, "Практика-Т" ЖШС, "Казарматура зауыты" ЖШС, "Kama TyresKZ" ЖШС, ҚР ІІМ УССО.