МҚӨ кафедрасы Урал федералды университетінің ғалымдарымен бірлесіп интерактивті сабақ өткізді

Студенттермен инновациялық сабақтар өткізу ПОҚ әдістемелік дағдыларын дамытудың негізгі аспектілерінің бірі болып табылады. Осыған байланысты сабақ стандартты емес кілтте немесе мамандандырылған жабдықты немесе бағдарламалық жасақтаманы қолдана отырып жүргізілуі мүмкін. "Металдарды қысыммен өңдеу" кафедрасында Урал федералды университетінің (Екатеринбург қ., РФ) аттас кафедрасының ғалымдарымен бірлесіп интерактивті сабақ өткізу туралы шешім қабылданды. Сабақты осындай нысанда өткізу университет басшылығы жыл сайынғы мемлекеттік сатып алу шеңберінде МҚӨ кафедрасы үшін сатып алған дербес компьютер функциялары бар жаңа проекторды пайдаланудың арқасында мүмкін болды.

Осы сабақ барысында тікелей эфирде студенттерге УрФУ прокаттау зертханасының жабдықтары көрсетіліп, соңғы ғылыми жетістіктер туралы айтылды. Сондай-ақ интерактивті онлайн-экскурсия барысында студенттерге өздерін қызықтырған сұрақтарға жауаптар берілді.