ТЕМІРТАУ ҚАЛАСЫНЫҢ ДОСТЫҚ ҮЙІНДЕ “ЖАСТАР АССАМБЛЕЯСЫ” ҚАЛАЛЫҚ ОРТАЛЫҒЫНЫҢ АШЫЛУЫ ӨТТІ.

Ағымдағы жылдың 23 ақпанында Теміртау қаласының Достық үйінде Теміртау қ. әкімдігінің қолдауымен Алғыс айту күніне орай ұйымның облыстық өкілдігі жанындағы “Жастар Ассамблеясы” қалалық орталығының ашылуы өтті.

Іс-шараға ҚР Президенті Әкімшілігі ҚХА Хатшылығы меңгерушісінің орынбасары Ғалымжан Махан, “жастар Ассамблеясы” РҚБ төрағасы Тимур Жұмырбаев, ҮЕҰ, этномәдени бірлестіктер мен жастар ұйымдарының өкілдері қатысты.

Қарағанды индустриялық университетінің ПИ-23-1с тобының студенті Айқын Жақсылықовқа ҚР Президенті Әкімшілігі ҚХА Хатшылығы меңгерушісінің орынбасары Ғалымжан Махан Жайықбайұлынан алғыс хат берілді.