ҚАРИУ СТУДЕНТТІК ӨЗІН-ӨЗІ БАСҚАРУ МҮШЕЛЕРІ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ СТУДЕНТ ЖАСТАР ФОРУМЫНА БЕЛСЕНДІ ҚАТЫСУДА

ҚарИУ - Студенттік парламентінің президенті Қаржау Самат Еркінұлы мен студенттік омбудсмен Қалмырза Нұрсұлтан Нұржанұлы ағымдағы жылдың 1-2 наурызы аралығында «Жастар қуаты-табысты келешекке бір қадам» халықаралық форумына белсенді қатысуда. Форум Toraighyrov University (Павлодар қ.) платформасында өтуде. Форум жұмысына ҚР Ғылым және жоғары білім министрі, ҚР ҰӘҚ жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитеті төрағасының орынбасары, «Қазақстан студенттер Альянсы» Республикалық студенттік қозғалысының төрағасы, Әлеуметтік және тәрбие жұмысы жөніндегі проректорлар, жастар студенттік ұйымдарының белсенділері және өңірлік омбудсмендер қатысады. Форумның ұйымдастырушысы «ҚР ҰҚМ жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитеті» РММ болды.

Форум бағдарламасына халықаралық жобалардың жетекші әлемдік үйлестірушілерінің, мысалы: Vasylenko Oksan – педагогика ғылымдарының докторы, доцент, «Электротехника, машина жасау және өнеркәсіптік машина жасау» факультетінің қызметкері, Анхальт университетінің (Германия) халықаралық жобалар үйлестірушісі және Виктор Славик – Палацкий университетінің (Оломоук қаласы, Чехия) welcome Office үйлестірушісінің сөз сөйлеуі кірді.

Нысан аясында Павлодар қаласы мен Павлодар облысы Баянауыл ауданының көрікті жерлеріне тренингтер, зияткерлік жарыстар, экскурсиялар, Мәшһүр Жүсіп Көпеев кесенесіне бару және тағы басқалар крді.