«ҚҰРЫЛЫС» КАФЕДРАСЫ ЗИЯТКЕРЛІК ВИКТОРИНАНЫ ӨТКІЗДІ.

2024 жылдың 18 сәуірінде "Құрылыс" кафедрасының әдістемелік апталығы аясында "Өз ойыны" интеллектуалды викторинасы түрінде ұйымдастырылған ерекше іс-шара өтті.

Іс-шараны к.т.н. "Құрылыс" кафедрасының аға оқытушысы А. Н. Қонақбаева, магистр, "Құрылыс" кафедрасының оқытушысы Ж. Қ. Сәкенова ТиТПЗиС-23нм тобының 2 курс магистранты, Белянина Е. А. өткізді.

Зияткерлік викторинаның мақсаты: студенттер мен білім алушылардың танымдық қызығушылығын дамытуға және құрылыс саласында мамандығы бойынша жаңа білім алуға бағытталған қызметін ұйымдастыру.

Іс-шараға Теміртау қаласының "Бірінші Теміртау классикалық лицейі" командалары, №8 ЖББОМ және "ҚарИУ" КЕАҚ жанындағы ТЭК колледжінің студенттері қатысты.

"Өз ойыным" интеллектуалды викторинасы динамикалық, жанды, бұрын-соңды болмаған толқумен өтті. Бір сағаттық интеллектуалды жекпе-жек қызықты болды. Командалар үстелінде, сұрақтарды талқылау кезінде әр түрлі жауаптар айтылды. Айта кету керек, ойынға қатысушылар өте күрделі сұрақтарға жауап берді. Жауапқа дайындық эрудицияны, тапқырлықты және логикалық ойлауды қажет етті.

Жеңімпаздар Теміртау қаласының "Бірінші Теміртау классикалық лицейінің" командасы болды, олар грамоталармен және естелік сыйлықтармен марапатталды. Іс-шараның қалған командалары қатысушы сертификаттарын алды.