В общежитии КГИУ были размещены пассажиры автобуса, попавшего в буран.|PASSENGERS OF A BUS HAVING ARRIVED IN BURAN WAS ACCOMMODATED IN THE KHIU DORMITORY.|ҚМИУ жатақханасында қарлы боран құрсағында қалған автобустың жолаушылары орналастырылды.

[ru] 23 января Карагандинская область оказалась в плену сильнейшего бурана. Все дорожные службы, подразделения ЧС и УВД работали сутки напролет. Из снежного плена было вызволено большое количества машин, автобусов. Днем 23 января близ города Темиртау в снежном заносе застрял пассажирский автобус, следовавший маршрутом «Бишкек-Тюмень» с 50 пассажирами.
Пассажиры автобуса были размещены в общежитии Карагандинского государственного индустриального университета. Всем были предоставлены спальные места с принадлежностями, в течение полутора суток жители Кыргызстана находились в общежитии. Городской акимат обеспечил их продуктовыми наборами, питьевой водой.
В минуты внезапной стихии и непредвиденных ситуаций, главное – протянуть руку помощи и оказать содействие. КГИУ уже не единожды помогал людям, попавшим в бураны.

Пресс-служба КГИУ
[/ru] [kk]

23 қаңтарда Қарағанды облысын күшті қарлы боран басып алды. Барлық жол қызметтері, апатты-құтқару бөлімшелері және ІІД жол қозғалысын басқару бөлімшелері күні бойы жұмыс істеді. Көптеген автомобильдер мен автобустар қар құрсауынан құтқарылды. 23 қаңтарда түстен Бішкек-Тюмень бағыты бойынша кейін  50 жолаушысы бар автобус Теміртау маңында қар көшкінінде тұрып қалды.

Автобус жолаушылары Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің жатақханасына орналастырылды. Барлығы ұйықтайтын орын, төсек-жабдығымен қамтамасыз етілді, бір жарым күн бойы Қырғызстан тұрғындары жатақханада болды. Қала әкімдігі оларды азық-түлік, ауыз сумен қамтамасыз етті.

Кенеттен болатын апат және күтпеген жағдайлар кезінде бастысы  – көмек көрсету. ҚМИУ қарлы боран кезінде мұқтаж адамдарға бірнеше рет көмек көрсетті.

ҚМИУ баспасөз қызметі

[/kk] [en]

On January 23, the Karaganda region was captured by the strongest snowstorm. All road services, emergency units and air traffic control units worked all day. A large number of cars and buses were rescued from snow captivity. On the afternoon of January 23, a passenger bus stuck in the snow drift near Temirtau, following the Bishkek-Tyumen route with 50 passengers.

Bus passengers were accommodated in the hostel of the Karaganda State Industrial University. All were provided with sleeping places with accessories, for a day and a half the residents of Kyrgyzstan were in a hostel. The city akimat provided them with grocery sets, drinking water.

In moments of sudden disaster and unforeseen situations, the main thing is to lend a helping hand and provide assistance. KSIU more than once helped people caught in the snowstorms.

Press Service of KSIU

[/en]