СТУДЕНТТІК ЖАТАХАНАЛАР БОЙЫНША ПРОФИЛАКТИКАЛЫҚ РЕЙД.

Ағымдағы жылдың 13 желтоқсанында тәрбие жұмысы және жастар саясаты департаменті, университеттің психологиялық қызметі ҚарИУдың үш факультетінің декандары мен декан орынбасарлары бірлесіп университеттің студенттік жатаханалары бойынша профилактикалық рейд жүргізді.

Іс-шараның мақсаты-студенттердің ішкі тәртіп ережелерін сақтауын және жатаханада тұруын бақылау; студенттердің әлеуметтік-тұрмыстық жағдайларын тексеру және әлеуметтік әл-ауқатын зерттеу.

Комиссия мүшелері бөлмелерді тексеру барысында тұрғын үй-жайлардың жалпы қанағаттанарлық жай-күйін атап өтті.

Комиссия атап өткен бірқатар ескертулерге қарамастан, студенттердің көпшілігі тәртіпті тиісті деңгейде ұстайды.

Сондай-ақ, жастар істері комитетінің төрағасы студенттердің өздері тұратын бөлмелердің жай-күйіне қатысты шағымдары мен ескертулерін және тұрмыстық жағдайды жақсартуға тілектерін жазды. Барлық анықталған шағымдар мен тілектерді жою үшін ЖОО-ның тиісті департаменттеріне және университет басшылығына берілетін болады.

Айта кетейік, профилактикалық рейдтер тұрақты негізде жүргізілуде. Студенттер өздерінің проблемалық сұрақтарымен КДМ активіне (Н-208), жатахана басшыларына және тәрбие жұмысы департаментінің директорына (Н-205) жүгіне алады.

ҚҰРМЕТТІ СТУДЕНТТЕР!СІЗГЕ ЕСКЕ САЛАМЫЗ! Университетте ҚарИУдың психологиялық қызметі белсенді жұмыс істейді, соның арқасында әр студент өзінің проблемасымен көмекке жүгіне алады. Сондай-ақ, психологиялық көмек қызметтерін бірінші корпустың 227 кабинетінен алуға болады (дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін. 13.00-ден 14.00-ге дейін-түскі үзіліс). Сіз сондай - ақ Instagram әлеуметтік желісі арқылы @psi_kariu қызметіне хабарласа аласыз.