ҚАРИУ ВОЛОНТЕРЛЕРІ «МЕНІҢ БАУЫРЫМ» РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ЖОБАСЫН ЖҮЗЕГЕ АСЫРУДА.

2024 жылдың 28 наурызында ҚарИУ волонтерлері «Менің бауырым» республикалық жобасын аясында «Жасанды интеллект технологиялары» кафедрасының оқытушыларының басшылығымен Теміртау қаласының мектеп оқушылары үшін веб-сайтты әзірлеу бойынша шеберлік сабағын ұйымдастырып, өткізді.

Шеберлік сыныбын ПИ-23 тобының 1 курс студенті Вячеслав Нем жүргізді. Құрылымдық тәсіл және қолжетімді оқыту тілі оқушыларға веб-сайттарды жасау процесіне тез енуге мүмкіндік берді. Соңында әрбір қатысушы өзінің қарапайым веб-сайтын жасады.

Шеберлік сыныбына Теміртау қаласындағы жалпы білім беретін мектептердің (№2,5,12,16) және лицей мектептерінің (№9,14) 20 оқушысы қатысты.

Бұл тәжірибе интернет-технологияларға қызығушылықты оятады және кейбір қатысушыларды IT саласында мансап таңдауға шабыттандырады деп үміттенеміз.